22 Ekim Süper Loto sonuçları açıklandı! Büyük ikramiye...

22 Ekim Süper Loto sonuçları açıklandı! Büyük ikramiye artıyor!

Milli Piyango nun yenilenen Süper Loto oyununda 60 rakam arasından 6 rakam çekilerek büyük ikramiyenin sahibi belirleniyor.

23 Ekim 2020 - 08:32

Milli Piyango nun yenilenen Süper Loto oyununda 60 rakam arasından 6 rakam çekilerek büyük ikramiyenin sahibi belirleniyor. Online olarak ve bayilerden kupan şekilinde de oynanabilen Süper Loto da en az iki doğru rakamın bilinmesiyle de ödül alınabiliyor. İşte Süper Loto da gecenin sonuçları…

SÜPER LOTO SONUÇLARI BELLİ OLDU

Süper Loto nun 22 Ekim tarihli 36. çekilişinde şanslı rakamlar şu şekilde oldu: 2-4-15-28-36-52

BÜYÜK İKRAMİYE YÜKSELİYOR

Süper Loto nun bu akşamki büyük ödül miktarı da çekilişten hemen önce açıklandı. Süper Loto da büyük ikramiye devirlerle birlikte 32 milyon 132 bin 486 TL ye ulaştı.

SÜPER LOTO NASIL OYNANIR?

Milli Piyango'nun yenilenen sisteminde Süper Loto'da da bazı değişikliler gerçekleştirildi. 1 ila 60 rakam arasından belirlenen 6 sayının seçilmesiyle oynanan şans oyunu olan Süper Loto'da 6 rakamı doğru tahmin edenler büyük ödülü kazanıyor.

Yeni sistemde mobil ve internet üzerinden oynanabilen Süper Loto'da dileyenler 6 rakamı otomatik ve rastgele seçebiliyor. Aynı zamanda bir kolonda 6 rakamdan daha fazlasını oynamak isteyenler sistem oyununu da seçebiliyor.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
MARMARİS TİCARET ODASI’NDAN HÜKÜMETE ACİL DESTEK ÇAĞRISI
MARMARİS TİCARET ODASI’NDAN HÜKÜMETE ACİL DESTEK ÇAĞRISI
Türkiye'yi bekleyen büyük tehlike! Gün geçtikçe düşüyor
Türkiye'yi bekleyen büyük tehlike! Gün geçtikçe düşüyor