3 Ç’li eleştiriye 3 Z’li yanıt

3 Ç’li eleştiriye 3 Z’li yanıt

CHP Genel Başkan Yardımcısı Faik Öztrak, Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan’ın “CHP demek çöp demektir, çamur demektir, çukur demektir” sözlerine, “Bir harf seçilecekse biz de Z’yi seçelim. Saray demek zam, zulüm, zarar demektir” yanıtını verdi. Öztrak, dün ...

12 Şubat 2019 - 09:13

CHP DEĞİL CEMAL GÜRSEL

“Fesli tarihçilerden öğrendiği yalan yanlış tarih bilgisiyle milletimize doğru olmayan açıklamalarda bulunuyor. ‘IMF ile ilk standby anlaşmasını CHP imzaladı’ demiş. IMF ile ilk anlaşma Cemal Gürsel döneminde yapılmıştır. Cemal Gürsel CHP’nin hiçbir zaman genel başkanı olmamıştır. IMF ile son standby anlaşmasını yapan, o mektubu gönderen heyetin başında bulunan Başbakan, AKP Genel Başkanı Erdoğan’dır.
AKP’nin genel başkanı bize alfabeden bir harf seçip saçma sapan ithamlarda bulunuyor. Bir harf seçilecekse biz de Z’yi seçelim. Saray demek zam demektir, zulüm demektir, zarar demektir. Bu iktidarın bu millete zamdan, zulümden, zarardan başka verecek bir şeyi kalmamıştır. Bu kibir abidesi millete diklendiği kadar Merkel’e ve Trump’a da diklense ya.

KATAR’DAN OTO SARAY

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Gökhan Özoğuz, orman yangınları açıklamasında Vizontele örneği veren Bekir Pakdemirli'ye tepki gösterdi
Gökhan Özoğuz, orman yangınları açıklamasında Vizontele...
Kamil Koç, Alman Flixmobiliy'e satılıyor
Kamil Koç, Alman Flixmobiliy'e satılıyor