Abbasoğlu, kongre tarihini açıkladı

Abbasoğlu, kongre tarihini açıkladı

09 Mart 2021 - 19:05

Abbasoğlu, kongre tarihini açıkladı

Nazilli Belediyespor Basın Sözcüsü Erkan Abbasoğlu, genç yönetici Recep Sakarya ile birlikte Yıldırım Demirören Tesisleri'nde düzenlediği basın toplantısında, Siyah İnciler'in kongre tarihini açıkladı.


Tüm dünyayı etkisi altına alan Covid-19 salgını nedeniyle geçtiğimiz yıl olağan kongresini yapamayan Aydın'ın tek profesyonel takımı Nazilli Belediyespor’da normalleşmeyle birlikte kongre tarihi belli oldu. Kongre tarihini, Nazilli Belediyespor Basın Sözcüsü Erkan Abbasoğlu açıkladı. Abbasoğlu, kongrenin Nazilli Ticaret Odası’nda 22 Mart Pazartesi günü saat 14:00’te, çoğunluk sağlanamaz ise 29 Mart Pazartesi günü saat 14:00’te gerçekleştirileceğini duyurdu.


SONER YELKOVAN, YENİDEN ADAY


Başkan Soner Yelkovan’ın yeniden aday olduğunu ifade eden Abbasoğlu, "Daha dinamik, Nazilli Belediyespor’a maddi manevi katkı sağlayabilecek bir yönetim kurulu oluşturacağız. Kongremizi yapamadığımız için aramızdan ayrılan yönetici arkadaşlarımız oldu. Yeni kongremizle daha da güçleneceğiz. Bu süreç hiçbir şekilde takımımıza etki etmeyecektir. Her kesimden, her dünya görüşünden Nazilli’mize mal olmuş kişilerden oluşmuş bir yönetim oluşturacağız. Kentimizin değerli iş insanları ve beyinlerinden olan insanlardan bir liste oluşturma çabasındayız. Bu oluşumun Nazilli’mize hayırlı olmasını temenni ediyorum” dedi.


"BAŞKAN ÖZCAN'IN KATKISI BİZE GÜÇ VERİYOR"


Yeni yönetimle kongreden daha güçlü çıkacaklarını belirten Abbasoğlu, “Burası belediye destekli bir kulüp, Belediye Başkanımız Kürşat Engin Özcan’ın katkısı bize güç veriyor. Başkanımız elinden gelenin fazlasını yapıyor. Bununla birlikte biz de hasbelkader katkı sunmaya çalışıyoruz. Yönetimden ayrılan arkadaşlarımız oldu. Yeni yönetimle birlikte kongreden daha güçlü bir şekilde çıkmaya çalışıyoruz” şeklinde konuştu.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x