Ak Parti Aydın Milletvekili Metin Yavuz’un Yıldız’a Tepkisi

Ak Parti Aydın Milletvekili Metin Yavuz'un Yıldız'a Tepkisi

25 Ağustos 2020 - 20:50

CHP’nin Aydın Milletvekili olan Hüseyin Yıldız’ın katıldığı bir tv programında Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın istifa etmesinin 83 milyonu sevindirecek bir müjde olacağı yönündeki söylemi bir insanın ne kadar gülünç duruma düşeceğinin en somut örneklerinden biridir.


Ne Aydın’a ne de ülkemize bu zamana kadar partisinin zerrece faydası olmamışken, milyonların güvenini ve desteğini alarak %52’lik bir oy oranıyla seçilen Sayın Cumhurbaşkanımız hakkında bu şekilde bir açıklama yapmak hadsizlikten öte bir şey değildir. 


Görünen o ki Sayın Yıldız’da parti içi rahatsızlıklarından dolayı yaşadığı sıkıntıdan biraz uzaklaşmak istemiş. Yapmaya çalıştığı algıyla gündeme gelmeye çalışmış. Ama bunu da becerememiş.


Sayın Cumhurbaşkanımızın istifa etmesi 83 Milyonu rahatlatacaktır diyor. 


Sayın Yıldız siz önce bir kendinizi rahatlatın. Bunun içinde Başkan Erdoğan’ın istifa etmesini beklemekten ziyade yıllardır onun karşısında seçime giren ama her girdiği seçimde yenilen, seçim öncesi başarısızlık karşısında partimin menfaatine gereken ne ise onu yaparım diyen ama her yenilgiden sonra oturduğu koltuğu bırakmayan kendi genel başkanlarını istifaya davet edin. 


Sayın Yıldız, diktatör diyerek mesnetsizce, hayasızca saldırdıkları Başkan Erdoğan’ın değilde, her seçimi kaybeden ama o koltuğu asla bırakmayan, söz konusu kendi genel başkanlığı olduğu zaman kendine rakip olarak gördüğü, gün gelip Cumhurbaşkanı adayı olarak gösterdiği, partilerine yıllarca emek verenlerin üzerini çizip atan, partisinden uzak tutmaya çalışan asıl bu yüzden partilerinde kendisi diktatör olan genel başkanları Kemal Kılıçdaroğlu’nun istifasını istesin. 


Eğer isteyebiliyorsa. 

Ama isteyemez. 


Ülkemize ve aziz milletimize hizmet etmek gibi bir derdi olmayan, sırf o yıpransın AK Parti kaybetsin diyerek yatıp kalkıp Recep Tayyip Erdoğan düşmanlığı yapanlar, sırf kirli oyunlarında başarılı olmak için bile onlara oy veren CHP’li seçmenlerin gururlarını, şereflerini düşünmeden sırf ki işbirlikçileri meclise girebilsin diye başka partiye kendilerini kiralayanlar söz konusu kendi genel başkanları olduğunda asla ses çıkaramazlar. 


AK Parti hükümetleri sürecinde yaptığı reformlar ile kimsenin hayal bile edemeyeceği dev yatırımlarıyla ülkemizi şahlandıran, aziz milletimize nefes aldıran Başkan Erdoğan ve hükümetimiz, tamamı milli ve yerli imkanlar ile kimseye bağlı kalmadan şimdi de Karadeniz’de milyarlarca metreküp rezerve buldu ve 2023’de o kaynaktaki gazı aziz milletimizin kullanımına sunmak için azimli çalışmalar yürütüyor. Sadece bu değil buna bağlı olarak başka kaynaklarında olabileceği saptanmış olup, bu yeni kaynaklarında müjdeleri yine Sayın Cumhurbaşkanımız tarafından Allah’ın izni ile verileceği şüphesizdir.


Sayın Yıldız’ı anlıyorum. Türkiye her geçen gün daha da güçlenip, daha da kalkınırken onun ve onun gibilerin doğal olarak midelerindeki gaz da artıyor. Ama yapacak bir şey yok. Onlar CHP olarak kendi diktatörlerinden kurtularak önce bir kendilerini rahatlatsınlar.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
İstanbul’da kademeli mesai uygulaması başladı
İstanbul’da kademeli mesai uygulaması başladı
Bilim insanları bu meyve karşısında şaşkın
Bilim insanları bu meyve karşısında şaşkın