AK Parti’li İhsan Yılmazoğlu: "Başkanlık görevine...

AK Parti'li İhsan Yılmazoğlu: "Başkanlık görevine talibim"

21 Aralık 2020 - 12:03

AK Parti Genel Merkezi tarafından AK Parti İzmir Bornova’da İlçe Başkanlığı görevine atanan Hasan Ali Karaman’ın istifasının ardından gözler Bornova’ya çevrildi. AK Parti Bornova İlçe Yönetim Kurulu Üyesi İhsan Yılmazoğlu, göreve talip olduğunu açıkladı. 

AK Parti Bornova Yönetim Kurulu Üyesi İhsan Yılmazoğlu: “Bornova’da birlik beraberlik içinde  küslükleri bitireceğiz gönül kapımızı tüm halkımıza açacağız.. Bornova'nın abisi olarak göreve talibim…”“Başkanların istifası partiye eksi yazdı…”

Bornova’da bir görev yarışı olduğunu söyleyen İhsan Yılmazoğlu, “Başkanımız sağlık nedenlerinden dolayı görevi bırakmak zorunda kaldı. Ancak tabi iki başkan peş peşe erken dönemde ayrılmak durumunda kaldı. Bu Bornova için bir eksi yazdı. Bornova’da büyük bir kayıp yaşadık, partimiz adına şimdi ekip arkadaşlarımızın arasından bir arkadaşımızda karar kılınacak ve başkanlığa getirilecek. Partimize yıllardır hizmet ediyoruz. Herkesin bu partiye emeği ve hizmeti vardır ama tabanın sesi beni işaret ediyor. Çünkü parti içerisinde hep ağabeylik yaptık. Biz teşkilatlarda onların alt kademelerinde görev yaparken bile hep ağabey diye hitap ettiler. Bu vesileyle bizlerde yönetim kurulu üyesi olarak başkanlık görevine talibiz ” dedi. 


“Eski coşkumuza yeniden kavuşacağız…”

Eğer görevin kendilerine tebliğ edilmesi durumunda yol haritalarını da belirlemeye başladığını belirten Yılmazoğlu, “ Göreve geldiğimiz günden itibaren 6-7 yıl önceki AK Parti’ye olan maili ve sevdayı tekrar yakalamak için canla ve başla çalışacağız ” diye konuştu.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Uzmanlardan flaş İzmir depremi açıklaması!
Uzmanlardan flaş İzmir depremi açıklaması!
Erdoğan 'Lokanta ve kafeler ne zaman açılacak?' sorusunu yanıtladı
Erdoğan 'Lokanta ve kafeler ne zaman açılacak?' sorusunu...