Altınordu’dan yönetime takviye

Altınordu'dan yönetime takviye

Spor Toto 1. Lig’de mücadele eden Altınordu'da yönetimde yer alan Ali Ergöçmez ve Özgür Özgürengin'in istifasının ardından yönetime takviye geldi...

12 Mart 2021 - 18:26 - Güncelleme: 12 Mart 2021 - 18:38

İzmir Ekibinde Tarkan Batgün'ün Altınordu FK Yönetim Kurulu Üyesi ve Temsil İcra Kurulu Üyesi olarak göreve başladığı açıklandı. Altınordu'nun, "Uluslararası İletişim" dönemine geçiş yaptığı belirtilirken, Tarkan Batgün'ün uluslararası pazarlama ve satıştaki tecrübelerini scouting ve maç analiz alanındaki uzmanlığı ile birleştirdiği ifade edildi.

Altınordu Kulübü Başkanı Seyit Mehmet Özkan konuyla ilgili ‘’Tarkan Batgün bugünden itibaren Altınordu FK Yönetim Kurulu Üyesi ve Temsil İcra Kurulu Üyesi olarak aramıza katılmış bulunuyor. Tarkan Batgün tamamen “gönüllü” bir misyon ile aramızda olacak ve yanında, yeni kurmuş olduğu Performans Karşılaştırıcı şirketi ekibi de olacak.’’ İfadelerini kullandı.


Tarkan Batgün ise yaptığı açıklamada;

Dünyanın çeşitli ülkelerinde bulunan futbol takımlarından oluşan geniş müşteri portföyümüzle Altınordu kulübümüzü tanıştırmak, aramıza yeni katılacak müşterilerimizle Altınordu kulübümüzün global ilişkilerini daha efektif ve daha üst seviye ilişkilerle yapılandırmak mottosunu taşıyoruz. 

 Muhteşem Altınordu kulüp yapısının özellikle ileri teknoloji ile yaptığı işleri uluslararası bir sosyal medya yapılandırma projesi ile hem ekip olarak, hem de içimizde yer alan yerli ve yabancı yatırımcılarımızla destekleyeceğiz. 


         

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x