Anadolu Üniversitesi 2019 AÖF final sonuçları ne zaman...

Anadolu Üniversitesi 2019 AÖF final sonuçları ne zaman açıklanacak?

Son Dakika Flaş Haberler - AÖF sonuçları için gözler Anadolu Üniversitesi’ne çevrildi. Açıköğretim Fakültesi bahar dönemi final sınavlarına katılan adaylardan bir kısmı başarılı oldukları takdirde mezun olacaklar. Peki, AÖF sonucu ne zaman açıklanacak ve başarısız olan adaylar için 3 ders sınavı ne zaman yapılacak?

11 Haziran 2019 - 11:45

AÖF final sınavı sonuçları yakın zamanda Anadolu Üniversitesi tarafından açıklanacak. Geçtiğimiz günlerde gerçekleştirilen bahar dönemi final sınavları sonrasında başarılı olan adaylar derslerden geçmiş sayılacak. Kredilerini yükseltmek isteyen öğrenciler içinse 3 ders sınavı gerçekleştirilecek.

 

AÖF SONUÇ SORGULAMA NEREDE OLACAK?

 

 

Final sınavına ilişkin sonuçlar Anadolu Üniversitesi’nin Açıköğretim Fakültesi’na ait sistemde yer alacak. “/login.anadolu.edu.tr” adresinden e-posta adresi veya kimlik numaraları ile şifrelerini giren öğrenciler sisteme giriş yaparak sonuçları sorgulayabilecek.

 

 

3 DERS SINAVI NE ZAMAN YAPILACAK?

 

 

3 ders sınavları 27 Temmuz 2019 tarihinde gerçekleştirilecek. Sınav merkezleri ise 22 Temmuz’da açıklanacak.

 

 

SONUÇLAR NE ZAMAN AÇIKLANIR?

 

 

3 ders sınavı için tercihlerin 19-20 Haziran tarihlerinde yapılacak olması nedeniyle en geç 18 Haziran’da bahar dönemi final sınavı sonuçlarının açıklanması bekleniyor.

 

 

Öte yandan kurum tarafından yapılan bilgilendirmede 3 ders sınavına katılan öğrencinin dilediği takdirde yaz okuluna da kayıt yaptırabileceği bilgisi paylaşıldı. Ancak yaz okuluna kayıt yaptıran öğrencilerin üç ders sınavına katılma hakkı bulunmuyor.

 

Galatasaray'a transferini açıkladı

Şener Özbayraklı kontrolden geçti

Juve'den Dorukhan bombası

aöf sonuçları aöf final sonucu anadolu üniversitesi

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
İLK GÖREV YERİNE 3O YIL SONRA KAYMAKAM OLARAK DÖNDÜ
İLK GÖREV YERİNE 3O YIL SONRA KAYMAKAM OLARAK DÖNDÜ
 'Çok Gezenti' İzmir'de..
'Çok Gezenti' İzmir'de..