Aşı yanıtı: Yan etki yok, sapasağlamım

Aşı yanıtı: Yan etki yok, sapasağlamım

Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan, dün cuma namazını İstanbul Dolmabahçe’deki Bezmiâlem Valide Sultan Camisi’nde kıldı. Cumhurbaşkanı Erdoğan çıkışta bir telefon görüşmesi gerçekleştirdi. Telefonda konuşurken kendisine uzaktan el sallayan bir kişiye okey iş...

16 Ocak 2021 - 09:08

Erdoğan “Koronavirüs aşısının bir yan etkisi oldu mu?” sorusuna “Şu anda herhangi bir yan etki söz konusu değil evvel Allah, sapasağlamım. 28 gün sonra ikinci aşımızı olacağız” yanıtını verdi.

‘AŞI PASAPORTU’ OLUR MU?

Cumhurbaşkanı Erdoğan “Avrupa Birliği ülkelerinin Yunanistan’ın önerisiyle aşı pasaportu uygulayacağı iddiası”na ilişkin bir soru üzerine de şöyle konuştu: “Yunanistan’ın bir talebi var; AB ülkeleri arasında dolaşımda bir aşı pasaportu olsun. Ve o aşı pasaportu ile insanlar AB ülkelerinde gezsinler. Bazı markaların aşıları var, onların söyledikleri bir biçimde. Bu bir talep olarak dile getirildi.

O bizim açımızdan da değerlendirilecek bir konu. Hem özellikle uluslararası diplomasi noktasında değerlendireceğimiz bir konu. Şu anda Yunanistan böyle dedi diye, böyle olacak, böyle bir şey yok. Her şeyden önce Dışişleri teşkilatımızla masaya oturup konuşmamız lazım, nedir ne değildir diye.”

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
İSTANBUL YA DA İZMİR'İ ETKİLEMEDİ, ETKİLEMEZ
İSTANBUL YA DA İZMİR'İ ETKİLEMEDİ, ETKİLEMEZ
Samsun'da eski eşi İbrahim Zarap tarafından darp edilen kadın ile çocuğu koruma altında
Samsun'da eski eşi İbrahim Zarap tarafından darp edilen kadın ile...