Av. Tarcan Ülük, Demokrat Parti İzmir Büyükşehir Belediye...

Av. Tarcan Ülük, Demokrat Parti İzmir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Oldu

13 Şubat 2019 - 11:16

Demokrat Parti İzmir Büyükşehir Belediye Başkan Adayını Açıkladı. İzmir il başkanı Metin Dökmeciler yaptığı açıklamada şunları söyledi:

"2 Aralık 2018 tarihinde Ankara'da gerçekleştirilen Temsilciler Meclisi Toplantısında Alınan karar neticesinde Demokrat Parti olarak 31 Mart 2019 tarihinde gerçekleştirilecek olan Mahalli İdareler Seçimlerinde Demokrat Parti İzmir İl Başkanlığı olarak irademizi ortaya koyarak 31 mart seçimlerinde halkımızın oylarına talibiz.

İzmir İl Başkanlığı olarak Üst Kurul Üyeleri, İl Yönetim Kurulu Üyeleri, İlçe Başkanlarımızın ve Demokrat Parti Genel Başkanı ve Afyonkarahisar Milletvekili Sayın Gültekin UYSAL'ın onayıyla genişletilmiş temsilciler meclisi toplantısında İzmir Büyükşehir Belediye Başkan Adayımızın Sayın Avukat Tarcan ÜLÜK'ün olmasına karar verilmiştir.

Büyükşehir Belediye Başkan Adayımızla birlikte İzmir'de 30 ilçede eksiksiz olarak Belediye Başkan Adaylarımızın ve Belediye Meclis Üyelerimizin belirlenmesi çalışmalarına devam edilmektedir dedi."

Demokrat Parti İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Adayı Sayın Tarcan ÜLÜK Sosyal Medya Hesabından bir paylaşım yaparak;

HAKİKATİN YOLU
İZMİR'İN DOĞRU YOLU
DEMOKRAT PARTİ

YETER SÖZ İZMİR'İN

İzmir'de yapılmış yerel seçimleri beş defa kazanmış ve İzmir'i beş dönem (30 yıl ) yönetmiş DEMOKRAT PARTİNİN, 31 Mart 2019’da yapılacak Mahalli İdareler seçimlerinde belirlenmiş İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Adayı sıfatı ile kuşkusuz iddialıyız.

CHP’nin AK Parti ile birlikte oluşturduğu kutuplaşma siyasetinde, tarafını Cumhuriyet ve Atatürk’ten yana seçen İzmir'imizin; kutuplaşma siyasetinde, yarışa son üç dönemdir siyasal-ekonomik gerekçeler ile özde girememiş Demokrat Partimizin yokluğunda, tercihi kuşkusuz daima CHP olmuştur.

CHP, İzmir'li hemşehrilerimizin Cumhuriyetimize ve Atatürk'ümüzün emanetlerine bağlılığından faydalanmış, AK Parti karşısında hizmet üretmeden kolay seçimler kazanmıştır.

Bu durum İzmir'imize “CHP’nin kalesi” diye yanlış bir algı ile yaklaşılmasını sağlamıştır.

Bu kolay zaferler, CHP içine çöreklenmiş İzmirlinin AK Parti karşısında CHP’ye oy verme gerekçesi olan “Cumhuriyet ve Atatürk değerleri” ile ilgisiz, samimiyetsiz enternasyonalist sol dar kadroların iştahını kabartmıştır.

İzmirlinin mecburi tercihini sömüren, siyasi ikbal ve menfaat kavgasına giren Enternasyonalist, gayri milli sol kadrolar CHP’yi ele geçirmiştir.

Bu kadrolar Atatürk’ün milli siyasetinin esasen karşısında olan ve bu yönü ile de AK Partinin Atatürk-Cumhuriyet değerleri ile olan çatışmasında, AK Parti ile gerçekte BENZEŞEN siyasetlerini sahte Atatürkçülük maskesi ile sütrelemişlerdir.

İşte bu kayıkçı kavgasına, İzmirimizde son vermek, DEMOKRAT PARTİ olarak bizim öncelikli hedef ve görevimizdir.

Atatürk’ün ve Cumhuriyetimizin HASIMLARI bellidir.AK Partinin siyasal İslamcı kadroları kadar gayri milli, enternasyonalist, Saroz beslemesi, diaspora destekli PKK-FETÖ sevicisi CHP’yi sahte Atatürk maskesi takarak ele geçirmiş sol kadrolarda Atatürk’ün ve Cumhuriyetimizin HASMIDIR.

Takılan sahte Atatürkçülük maskelerini yırtmak, gizlenmiş gerçek yüzleri deşifre etmek, bir İzmirli aday olarak İzmirli hemşerilerimize ilk vaadimiz ve ödevimizdir.

İzmirli hemşehrilerimize CHP’yi maalesef teslim almış, gayri milli kadrolarca dayatılan gayri milli, diaspora beslemesi, PKK sevicisi adaya da, İktidar partisince bu aday ile yarışıyormuş gibi gösterilen İzmir ile ilgisiz adaya da hemşehrilerimizin MECBUR ve MAHKUM olmadığını, izah edeceğimiz bir kampanya yürüteceğiz.

YETER SÖZ İZMİR'İN

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
3 BELEDİYE BAŞKANI GÖREVDEN ALINDI....
3 BELEDİYE BAŞKANI GÖREVDEN ALINDI....
Rektör Budak kayıt heyecanına ortak oldu..
Rektör Budak kayıt heyecanına ortak oldu..