Avukat abiden avukata yumruk

Avukat abiden avukata yumruk

Geçen perşembe günü Bakırköy Adliyesinde görülen bir dava sonrası Avukat Sunay Arslan saldırıya uğradı. Kaşı yarılan ve yerde tekmelenen Avukat Arslan’ı darp eden kişinin ise, avukat ağabeyi Hasan Arslan olduğu anlaşıldı. İki kardeş arasında, annelerin...

11 Şubat 2019 - 09:42

Olay geçen perşembe günü Bakırköy 1. Sulh Hukuk Mahkemesinde görülen duruşma sonrası yaşandı. 82 yaşındaki Beyaz Arslan’a vasi atanması ile ilgili açılan davanın duruşması saat 10.30’da başladı. Yarım saat süren duruşma sonrası salondan ilk çıkan Avukat Sunay Arslan (47) oldu. Duruşma için o esnada koridorda olan avukat görgü tanıklarına göre, Avukat Arslan koridora çıktıktan kısa süre sonra, peşinden gelen bir kişinin saldırısına uğradı.

ÖNCE YUMRUK SONRA TEKME 

Avukat Arslan yüzüne aldığı yumruk darbesi sonrası yere düştü. Kaşı yarılan Arslan’ın yüzü kan içinde kaldı. Yerde de tekmelenen Arslan’a, başka davalar için koridorda bekleyen avukatlar yardım etti. Koridor bir anda karışırken Arslan’ı darp eden kişinin, Arslan’ın avukat ağabeyi Hasan Arslan (57) olduğu anlaşıldı.

YAŞANANLAR TUTANAKTA

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
MARMARİS BELEDİYESİNDEN DERS VEREN SERGİ
MARMARİS BELEDİYESİNDEN DERS VEREN SERGİ
Galatasaray'ın kamp kadrosu belli oldu! 4 isim yok
Galatasaray'ın kamp kadrosu belli oldu! 4 isim yok