Aydın Büyükşehir Belediyesi Nazilli’de Muhtarlarla Bir Araya...

Aydın Büyükşehir Belediyesi Nazilli'de Muhtarlarla Bir Araya Geldi.

16 Eylül 2020 - 22:04

Aydın Büyükşehir Belediyesi Nazilli'de Muhtarlarla Bir Araya Geldi 

 

 Aydın Büyükşehir Belediyesi Başkanvekili Barış Altıntaş, CHP Aydın İl Başkanı Ali Çankır ve CHP Nazilli İlçe Başkanı Serkan Sevim ile birlikte Nazillili muhtarlarla bir araya geldi. Mahallelerin taleplerinin ilk ağızdan dinlendiği toplantıda karşılıklı görüş alışverişinde bulunuldu. Başkanvekili Altıntaş, Aydın'ın dört bir tarafında muhtarlarla bir araya gelmeye devam edeceklerini ifade etti.


Nazilli'nin merkez mahalleri olan Cumhuriyet, Çapahasan, Dumlupınar, İstiklal, Turan, Muammer Aksoy, Sümer, Şirinevler, Yeni Sanayi ve Yeşilyurt mahalle muhtarlarının katıldığı toplantıda mahallelerin talepleri dinlendi.


Toplantıda muhtarlara Aydın Büyükşehir Belediyesi'nin Nazilli'de yaptığı çalışmalarla ilgili bilgi verilirken mahalle muhtarlarının istek ve talepleri de yatırım planına alınmak üzere tek tek not edildi. Nazillili muhtarlar, hem yapılan hizmetlerden dolayı hem de toplantı nedeniyle Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu'na teşekkür etti.


Mahallelerde yapılacak olan yatırımlara mahalle muhtarlarının ve vatandaşların talepleri doğrultusunda yapıldığının altını çizen Başkanvekili Altıntaş, Aydın'ın her ilçesinde muhtarlarla bir araya gelmeye devam edeceklerini belirtti.


YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
“ÇERÇİOĞLU’NA SAYGI DUYMAYI ER YA DA GEÇ ÖĞRENECEKSİNİZ”.
“ÇERÇİOĞLU’NA SAYGI DUYMAYI ER YA DA GEÇ...
AYDIN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ KONFORLU VE GÜVENLİ YOLLAR İÇİN ÇALIŞIYOR.
AYDIN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ KONFORLU VE GÜVENLİ YOLLAR...