Bakan Selçuk duyurdu: Yarın saat 15.00’te ’interaktif’ olarak...

Bakan Selçuk duyurdu: Yarın saat 15.00'te 'interaktif' olarak başlıyor!

Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk resmi twitter hesabı üzerinden binlerde öğrenciyi ilgilendiren önemli bir açıklamada bulundu. Bakan Selçuk tarafından yapılan açıklamada, YKS’ye hazırlanan öğrenciler için ‘interaktif’ soru çözümlerinin yarın saat 15.00’te başlayacağı bildirildi...

08 Şubat 2021 - 10:53

Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk sosyal medya hesabı üzerinden Yükseköğretim Kurumları Sınavına (YKS) hazırlanan öğrencileri Ortaöğretim Genel Müdürlüğünce hazırlanan “interaktif” soru çözümlerine beklediklerini bildirdi.

Bakan Selçuk tarafından yapılan açıklamada şu ifadeler kullanıldı:

YKS’ye hazırlanan öğrencilerimiz, hepinizi canlı yayında “interaktif” soru çözümlerimize bekliyoruz. Öğretmenlerimiz, https://bit.ly/3oVFr7l kanalında sınav gününe kadar sizlerle olacak. Yarın saat 15.00’te başlıyoruz.

MEB tarafından yapılan açıklamalarda ise şu bilgilendirmelerde bulunuldu:

“Yükseköğretim Kurumları Sınavı’na (YKS) hazırlanan öğrenciler için interaktif katılım sağlayabilecekleri ve sorularını yöneltebilecekleri dijital bir platform oluşturuldu. Ortaöğretim Genel Müdürlüğü Öğretim Materyalleri ve İçerik Geliştirme Daire Başkanlığınca hazırlanan YKS İnteraktif Soru Çözümleri Platformu, 8 Şubat 2021 Pazartesi gününden 11 Haziran 2021 Cuma gününe kadar öğrencilerin hizmetinde olacak.”

Kaynak: Ege Haber

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x