“BAŞKAN ATAY’DAN, EFE BAKKAL”.

“BAŞKAN ATAY’DAN, EFE BAKKAL”.

18 Ağustos 2020 - 15:53

“BAŞKAN ATAY’DAN, EFE BAKKAL”


Efeler Belediyesi, Efeler Belediye Başkan Mehmet Fatih Atay’ın 31 Mart 2019 Yerel Seçim öncesinde seçim vaatleri arasında bulunan “Efe Bakkal” projesi için çalışmalara başladı.

Ev hanımlarının ve yerli üreticilerin ürettiği çok sayıda ürünün uygun fiyatlarla satılacağı Efe Bakkal’ın ilki Girne Bulvarı’nda açılacak. Başkan Atay’ın talimatıyla Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri bugün Girne Bulvarı üzerinde bulunan alanda çalışmalara başladı.

“Hem üretici kazanacak hem de vatandaş”

Hem vatandaşların hem de yerli üreticilerin yüzünü güldürecek olan Efe Bakkal projesi yöresel ürünleri değerinde satın alıp, Efelerli vatandaşlarla uygun fiyatla buluşturmayı hedefliyor. Efe Bakkal projesi hakkında konuşan Başkan Atay, “ Seçim zamanı verdiğimiz sözleri yerine getirebilmek için büyük bir özveriyle çalışıyoruz. Efe Bakkal 31 Mart Yerel Seçimlerinde verdiğimiz sözler arasında yer alıyor. Personellerimiz Efe Bakkal için çalışmalarına başladı. Efe Bakkal hizmete açıldıktan sonra, ev hanımlarımızın evlerinde kendi imkânlarıyla ürettikleri ürünleri ve yerel üreticilerimizin ürettiği doğal ürünleri Efelerli vatandaşlarımızla uygun fiyatlarla buluşturacağız. Hem üretici kazanacak hem de vatandaş. Efe Bakkal’ın ikinci şubesi de Adnan Menderes Bulvarı üzerinde bulunan Menderes Park’ın köşesinde açılacak. İlerleyen zamanlarda Efe Bakkal sayımızı da arttıracağız.” diye konuştu. 


YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Simitçi gibi davranıp bayılma numarası yapan ve vatandaşlardan para alan kişiye para cezası kesildi
Simitçi gibi davranıp bayılma numarası yapan ve vatandaşlardan...
Bazı Gökçeada seferleri iptal edildi!
Bazı Gökçeada seferleri iptal edildi!