Başkan Çerçioğlu’nun Bugün Yoğun Bir Ziyaretçi günü vardı

Başkan Çerçioğlu’nun Bugün Yoğun Bir Ziyaretçi günü vardı

08 Mart 2021 - 21:58


Başkan Çerçioğlu’nun  Bugün Yoğun  Bir Ziyaretçi günü vardı

8 Mart Dünya Kadınlar Günü Vesilesi İle Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Çerçioğlu’nun bugün ziyaretçileri vardı. Germencik Ziraat Odası Aydın Mali Müşavirler odası ve Sakatlar Derneği başkan ve üyelerini makamında ağırlayan Başkan Özlem Çerçioğlu Şunları söyledi.

Bugün ziyaret eden oda başkanlarıma çok teşekkür ederim sağolsunlar bu mutlu günde ziyaretimize gelerek büyük bir nezaket gösterdiler kendileriyle daha bir Aydın için ne yapabiliriz konuştuk. Dedi.

Bugun ziyaret gelen kurumlar şunlardı.


 Germencik Ziraat Odası Başkanı Şahabettin Çapakçıoğlu ve oda yönetim kurulu üyeleri Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu'na makamında 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü sebebiyle nezaket ziyaretinde bulundu.

Aydın Serbest Muhasebeci ve Mali Müşavirler Odası Yönetim Kurulu Başkanı Rıza Yörüyen önderliğinde gerçekleştirilen ziyarette yönetim kurulu üyeleri de hazır bulundu. Yörüyen ve yönetim kurulu üyeleri, Başkan Çerçioğlu'nun Emekçi Kadınlar Günü'nün kutladı. Yönetim kurulu üyeleri ayrıca 1-7 Mart Muhasebe Haftalarını Aydın genelindeki billoard'lar üzerinden kutlayan Başkan Çerçioğlu'na teşekkür etti.

 Ve son olarak ta


Türkiye Sakatlar Derneği Aydın Şube Başkanı Zeliha Gündoğdu başkanlığında gerçekleştirilen ziyarette dernek yöneticilerinden Ülkü Dalan, Şermin Çetin ve Gülay Kaptan da hazır bulundu. Dernek yöneticilerine nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkür eden Başkan Çerçioğlu, kadınların hak mücadelesinin yüksek sesle ifade edildiği 8 Mart'ta tüm kadınları selamladığını söyledi.


Başkan Çerçioğlu, oda yöneticilerine nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkür etti.


YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x