Başkan Çerçioğlu vatandaşın ekonomik sıkıntılarına dikkat...

Başkan Çerçioğlu vatandaşın ekonomik sıkıntılarına dikkat çekti

03 Ekim 2020 - 15:25

Başkan Çerçioğlu vatandaşın ekonomik sıkıntılarına dikkat çekti.

Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu Nazilli’de düzenlenen istişare toplantısına katıldı. Toplantıda bir konuşma yapan Başkan Çerçioğlu, vatandaşın ekonomik sıkıntı içinde olduğuna dikkat çekti.

Nazilli’de düzenlenen istişare toplantısına Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu, CHP Aydın İl Başkanı Ali Çankır, CHP Aydın Milletvekili, PM Üyesi Bülent Tezcan, CHP Aydın Milletvekili Süleyman Bülbül, Nazilli Belediye Başkanı Yardımcısı Mert Öreroğlu, CHP Nazilli İlçe Başkanı Serkan Sevim ve oda başkanları katıldı. Toplantıda bir konuşma yapan Başkan Çerçioğlu önemli açıklamalarda bulundu.


Başkan Çerçioğlu vatandaşın ekonomik sıkıntı içinde olduğuna dikkat çekerek, “Buradaki toplantımızın temel amacı onu bunu eleştirmek değil, çözüm aramak. Biz buraya dertleşmeye geldik. Herkes evine bir somun ekmeği, bir tas çorbayı nasıl götüreceğim derdinde. Biz iktidarda değiliz, bu görev onların. AKP Aydın Milletvekilleri işi gücü bırakmış, çiftçinin sorununu, esnafın sorununu bırakmış. Varsa yoksa Özlem Çerçioğlu. Özlem Çerçioğlu kadar başınıza taş düşsün kardeşim. Sen git çiftçinin, esnafın sorunuyla uğraş. Sizin gelip de derdinizi soran var mı? Sizler oda başkanlarısınız. Akil insanlarsınız. Sizinle ilgilenen var mı? Derdinizi soran var mı? Pandemi sürecinde birçok oda başkanımızdan listeleri aldık. 25-30 yaşındaki gençlerimiz işsiz kaldı. Bu insanlarımıza destek olduk. Bunları anlatmak istemiyorum. Biz böyle bir terbiye aldık. Biz yardımlarımızı göstere göstere yapmayız. Bu yüzden sosyal yardımları anlatmıyorum” dedi.


Başkan Çerçioğlu pandemi sürecinde CHP’li belediyelerin sosyal yardımlarını hatırlatarak, “Kentlerde sıkıntı yaşanmıyorsa CHP’li belediyelerin yapmış olduğu maddi manevi desteklerdendir. Yapmaya da devam edeceğim. Ben sizlere güveniyorum, iktidarın yapması gereken şey sorunları çözüme kavuşturmak. Yapacağız, edeceğim demek değil” ifadelerini kullandı.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
50 yıllık taksicilik değişmek zorunda
50 yıllık taksicilik değişmek zorunda
25 Ekim Süper Loto sonuçları belli oldu! Büyük ikramiye artıyor!
25 Ekim Süper Loto sonuçları belli oldu! Büyük ikramiye...