BAŞKAN İNAL’DAN HAFTA SONU MESAİSİ.

BAŞKAN İNAL'DAN HAFTA SONU MESAİSİ.

Karacasu Belediye Başkanı Zeki İnal ezber bozmaya devam ediyor. İlçenin tanıtımı için özverili çalışmalara imza atan İnal bu hafta sonu da ressamları ağırladı ve ilçenin tanıtılması adına her türlü çalışmayı yapacağını bir kez daha gösterdi.

04 Ekim 2020 - 16:38 - Güncelleme: 04 Ekim 2020 - 19:02

BAŞKAN İNAL'DAN HAFTA SONU MESAİSİ


Geçtiğimiz hafta sonu Aydın Büyükşehir Gazeteciler Cemiyeti ve Aydın Gazeteciler Cemiyeti üyelerinin katıldığı programla Karacasu'da basın mensuplarına eşlik eden Karacasu Belediye Başkanı Zeki İnal bu hafta sonunda da ressamları ilçede misafir etti. Karacasu'yu marka haline getirmek adına çalışmalarını sürdüren İnal yeni bir Safranbolu yaratarak ilçeyi turizm cenneti yapmak için çalışmalarını sürdürüyor. Azerbeycan’lı Ressam ve Mimar Prof.Dr.Eldar Zeinalov'un Afrodisias antik kentinin belediye binasında resini çizmek üzere çalışmalara başlamasının ardından, Mersin Belediyesinde Yunus Emre Kültür Merkezinde Resim Eğitmeni Uluslarası Kültür Sanat Topluluğu ve Sağlık Eko Turizm Derneği Usart Dernek Başkanı Ressam Hülya Gülmez ile birlikte ilçede yapılacak olan çalışmalar için yerinde incelemelerde bulundu.

Büyükdağlı mahallesi küçükarık sokak ve hacıarap camiinde tarihi evlerde yapılacak olan çalışmaları inceleyen İnal "İlçemizin tanıtımı adına üzerimize düşen her türlü görevi yapmaya çalışıyor ve gayret gösteriyoruz. Geçtiğimiz hafta sonu basın mensubu arkadaşlarımızla bir organizasyon gerçekleştirdik. Bu hafta sonunda da daha evvel Belediye binamıza afrodisias antik kentinin yer aldığı görsellerin resmedilmesi konusunda incelemeler yapmıştık. Bugünde Prof.Dr.Eldar Zeinalov ve Mersin Belediyesinde Yunus Emre Kültür Merkezinde Resim Eğitmeni Uluslarası Kültür Sanat Topluluğu ve Sağlık Eko Turizm Derneği Usart Dernek Başkanı Ressam Hülya Gülmez ile çeşitli incelemeler yaparak ilçemizi nasıl tanıtabiliriz konusunda fikir alışverişinde bulunduk" dedi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Bazı üniversitelerin bünyesinde yeni fakülte ve enstitüler kuruldu
Bazı üniversitelerin bünyesinde yeni fakülte ve enstitüler...
Bilim Kurulu Üyesi Ünal açıkladı! Kovid-19 mu, mevsimsel grip mi?
Bilim Kurulu Üyesi Ünal açıkladı! Kovid-19 mu, mevsimsel grip...