Başkan İnal Yeni Cemiyet Alanını Yerinde İnceledi

Başkan İnal Yeni Cemiyet Alanını Yerinde İnceledi

01 Mart 2021 - 19:56

BAŞKAN İNAL VATANDAŞIN TALEBİNE SESSİZ KALMADI

Karacasu’ya bağlı Bereketli mahallesi sakinleri yapımı tamamlanan Cemiyet Alanı dolayısı ile Karacasu Belediye Başkanı Zeki İnal’a teşekkür etti.

Karacasu Belediyesi tarafından yapımı tamamlanan cemiyet alanı kısa sürede mahalleye kazandırıldığı için, mahalle halkı memnuniyetini dile getirdi. 25 m2 yemek pişirme alanı ve 45 m2 yemek dağıtım alanı olan alanda, mahalleli cemiyetlerde alanı kullanılacağı günü iple çekiyor. 


Aydın Büyükşehir Belediyesi’nin 2016 yılında mahalleye uzak bir alanda cemiyet alanı yaptığını ifade eden vatandaşlar “Mahallemize uzak kalan bir cemiyet alanı Aydın Büyükşehir Belediyesi tarafından yapılmıştı. Karacasu Belediye Başkanımız Sayın Zeki İnal’a bu sorunumuzu ilettik. Kendisi de ekipleri hemen buraya yönlendirerek gerekli çalışmaları başlattı. Yine gerçekleşen çalışmalar esnasında sık sık gelerek yapımı devam eden alanda incelemelerini yaptı. Kısa sürede yapılan bu cemiyet alanı Bereketli mahallemizde vatandaşlarımızın hizmetine girdi. Pandemi sonrasında inşallah bu alanı kullanmaya başlayacağız” dedi.

“ELEKTRİK VE SUYU DA YOKTU…”


Alanın uzak noktada kaldığını ifade eden vatandaşlar “Aydın Büyükşehir Belediyesi tarafından 2016 yılında yapılan cemiyet alanı maalesef vatandaşlarımıza uzak bir noktada kalıyordu. Bu sebeple de kullanılmıyordu. Zaten kullanmak istesek de mutfağı yoktu, elektriği ve suyu da yoktu. Belki bunun nereye yapıldığını yetkililerde bilmiyordu. Elektrik ve suyunun olmadığından haberleri bile yoktu. Sağ olsun başkanımız Zeki İnal eski okul alanında yeni cemiyet alanını yaparak bizlerin hizmetine sundu” ifadelerini kullandılar.

"BEREKETLİ MAHALLESİ İSTEDİ BİZLER YAPTIK..."


Yeni yapılan alan ile ilgili açıklama yapan Karacasu Belediye Başkanı Zeki İnal “Bereketli mahallemizin sakinleri mahallenin bir cemiyet alanına ihtiyaçları olduğunu söylediler. Bizde Karacasu Belediyesi olarak incelemelerimizi yaptık. Bu konuda da en güzel noktanın eski okul bölgesi olduğunu düşündük. Ekip arkadaşlarımız ile hızlı bir çalışma yaparak burayı tamamladık. Önceden mevcut olan ve 2016 yılında Büyükşehir Belediyesi tarafından yapılan alan mahalleye uzak bir noktadaydı. Hatta yemek pişirmek için elverişli bir ortam olmadığı gibi bulaşık yıkmak için su bile yoktu. Elektrikleri de bağlanmamıştı. Yapımı tamamlanan cemiyet alanı Bereketli mahallemize hayırlı olsun. Emeği geçen ekip arkadaşlarıma da teşekkür ediyorum.” şeklinde konuştu.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x