Beren Saat’ten Çifte Kutlama

Beren Saat'ten Çifte Kutlama

Oyuncu Beren Saat, 38 yaşına basan yakın arkadaşı Belçim Bilgin'in doğum gününü ve eşi Kenan Doğulu ile 9. tanışma yıl dönümünü yaptığı paylaşımlarla kutladı...

02 Şubat 2021 - 12:38

Oyuncu Beren Saat, 38 yaşına basan yakın arkadaşı Belçim Bilgin'in doğum gününü ve eşi Kenan Doğulu ile 9. tanışma yıl dönümünü yaptığı paylaşımlarla kutladı. "Yeni yaşın en unutulmazlarından olsun canım Belçim" diyen Saat, "Yıllar önce bu gece Kenan ile tanıştık" ifadelerini de kullandı.

38 yaşına basan oyuncu Belçim Bilgin, doğum gününü önceki gün arkadaşlarıyla birlikte kutladı. Partiye katılanlar arasında bir dönem evliliklerinde kara bulutlar dolaştığı konuşulan Beren Saat-Kenan Doğulu çifti de vardı.

Koronavirüs testlerini olduktan sonra bir araya geldiklerini belirten Bilgin, geceden kareleri şu not ile takipçileriyle paylaştı:

Yeni yaşın ilk gününden, tüm varlığı ile hayatı hissetmenin hafifliğinden selamlar! Büyüdükçe uçuculuğu gidiyor hislerin, anlamı derinleşiyor. Henüz başlangıç noktasında hisseden, içimdeki pek heyecanlı küçük çocuğumla öpüyorum hepinizi. Şahane mesajlarınız, sevginiz için çok teşekkürler, çok şanslı hissettirdiniz.

 

 

Kaynak: Haber Türk

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x