Bilal Saygılı’dan Kurban Bayramı Mesajı..

Bilal Saygılı’dan Kurban Bayramı Mesajı..

Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) İzmir Başkanı Bilal Saygılı, yarın idrak edeceğimiz Kurban Bayramı dolayısıyla bir kutlama mesajı yayınladı

10 Ağustos 2019 - 11:51

MÜSİAD İzmir Başkanı Bilal Saygılı’nın açıklaması şöyle: “Allah’ın izniyle ve lütfuyla bir mübarek Kurban Bayramı’na daha kavuşmanın heyecanını yaşıyoruz. Bayramlar, sevgi ve kardeşlik bağlarımızı güçlendiren, birlik, beraberlik, paylaşma, dayanışma ve rahmet günleridir.

 

Kurban; Rabbimize, birbirimize, hakka, hakikate, iyiye, doğruya, güzele, yakın olmak demektir. Onun için bu kutlu günleri fırsat bilerek, ailemiz, akrabalarımız ve yakınlarımızla hemhal olmalı,  sevgi ve merhamete muhtaç yetim, garip, hasta, yaşlı ve kimsesizlerin sevinci olmalıyız. 

 

Bu duygu ve düşüncelerle, Arafat’ta vakfeye duran bütün hacılarımızın, aziz milletimizin ve yeryüzündeki bütün Müslüman kardeşlerimizin mübarek Kurban Bayramı’nı yürekten tebrik ediyor, bu bayramın, tüm insanlığa yeni ve güzel günler getirmesini, mazlumların gözyaşının dinmesini ve umutla yoğrulmuş bir dirilişe vesile olmasını Cenab-ı Allah’tan diliyorum” dedi.

 


YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
İstanbul Havalimanı'nda Çinli yolcuların taraması sürüyor
İstanbul Havalimanı'nda Çinli yolcuların taraması sürüyor
Depremde hasar gören cezaevi boşaltılıyor
Depremde hasar gören cezaevi boşaltılıyor