Bir doktor daha coronadan hayatını kaybetti

Bir doktor daha coronadan hayatını kaybetti

Türk Tabipleri Birliği, Ankara da Kulak Burun Boğaz (KBB) hastalıkları uzmanı olarak çalışan 71 yaşındaki Dr. Salim Akın ın Covid-19 nedeniyle hayatını kaybettiğini duyurdu. Sektörde 40 yıldan fazla deneyimi bulunan doktor, 1949’da Sivas’ta dünyaya geldi. Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesinden mezun olduktan sonra 1984’te GATA’dan KBB uzmanlığını alarak çalışmalarına başladı. Askeri Hastanelerde ve Ankara Büyükşehir Belediyesi Hastanesindeki çalışmalarının […]

08 Kasım 2020 - 21:04

Türk Tabipleri Birliği, Ankara da Kulak Burun Boğaz (KBB) hastalıkları uzmanı olarak çalışan 71 yaşındaki Dr. Salim Akın ın Covid-19 nedeniyle hayatını kaybettiğini duyurdu.

Sektörde 40 yıldan fazla deneyimi bulunan doktor, 1949'da Sivas'ta dünyaya geldi. Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesinden mezun olduktan sonra 1984'te GATA'dan KBB uzmanlığını alarak çalışmalarına başladı.

Askeri Hastanelerde ve Ankara Büyükşehir Belediyesi Hastanesindeki çalışmalarının ardından, Özkaya Tıp Merkezinde KBB Uzmanı olarak çalışmaya başlamıştı.

ANKARA DA 2 GÜNDE 3. ÖLÜM

Ankara da iki gün önce iki doktor daha Covid-19 dan yaşamını yitirmişti. Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Uzmanı Dr. Metin Kebapçı ve Diş Hekimi Önder Kuşakçıoğlu Covid-19 nedeniyle hayatını kaybetmişti.

İlginizi ÇekebilirAKP li gençler coronaya aldırmadı, kol kola yürüdü İlginizi ÇekebilirDünya genelinde corona vaka sayısı 50 milyonu aştı

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Hafta sonu market ve bakkallar açık mı, kaça kadar açık?
Hafta sonu market ve bakkallar açık mı, kaça kadar açık?
Özel hastanelerde corona vurgunu
Özel hastanelerde corona vurgunu