BODRUM DATÇA FERİBOT SEFERLERİ YİNE YENİDEN

BODRUM DATÇA FERİBOT SEFERLERİ YİNE YENİDEN

Sosyal Mesafe kuralına uyulacak ve Maskesiz Binilemeyecek olan Bodrum Datça arası sefer yapan feribotlara, yolcu kapasitesinin yarısı kadar yolcu alınacak.

28 Mayıs 2020 - 22:02

BODRUM DATÇA FERİBOT SEFERLERİ YİNE YENİDEN
                Sosyal Mesafe kuralına uyulacak ve Maskesiz Binilemeyecek olan Bodrum Datça  arası sefer yapan feribotlara, yolcu kapasitesinin yarısı kadar yolcu alınacak.

                Koronavirüs salgını dolayısıyla 23 Mart’ta iptal edilen Bodrum - Datça arası Feribot seferleri, bugün (28 Mayıs 2020) yeniden başladı.
                Muğla Büyükşehir Belediyesinden verilen bilgiye göre; Koronavirüs salgını dolayısıyla 23 Mart’ta iptal edilen Bodrum - Datça arası feribot seferleri, bugün (28 Mayıs 2020) yeniden başladı. Yolcu kapasitesinin yüzde 50’si kadar kişinin seyahat edebileceği feribotları, Muğla Büyükşehir Belediyesi ekipleri her seferden sonra dezenfekte ediyor. Seyahatin başlangıcından itibaren  sosyal mesafe kuraları uygulanan feribotlara, maskesiz binmek yasak.
                FeribotlarSalı, Perşembe, Cumartesi ve Pazar 09.00’da Bodrum - Datça; Çarşamba ve Cuma 09.00’da Cumartesi ve Pazar ise 17.00’de Datça - Bodrum arasında seferlerini gerçekleştirecek. Ata SEVGİ AjansCANKA

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
MARMARİSLİ HATAYLILAR’IN SÜPER LİG SEVİNCİ
MARMARİSLİ HATAYLILAR’IN SÜPER LİG SEVİNCİ