Bozdoğan Belediyesi’ nden dev tesis

Bozdoğan Belediyesi' nden dev tesis

26 Ocak 2021 - 21:33

Bozdoğan Belediyesi'nden dev tesis

Bozdoğan Belediyesi, yeşil alan, kafeterya, oturma alanları, tropikal ağaçlar ile süs bitkilerinin yer alacağı tesis için çalışmalara başladı. Çalışmaları yerinde inceleyen Bozdoğan Belediye Başkanı Ufuk Altıntaş, “Başta Yeni Mahalle halkı olmak üzere Bozdoğanlı hemşehrilerime hayırlı olsun.” dedi.

Aydın’da Bozdoğan Belediyesi, çalışmalarını yoğun bir şekilde sürdürüyor. İlçeye yeni yaşam alanları kazandırmak isteyen Bozdoğan Belediye Başkanı Ufuk Altıntaş, Yeni Mahalle’deki belediyeye ait araziye vatandaşların rahatça vakit geçirebileceği tesis kazandıracak. Yeşil alan, kafeterya, oturma alanları, tropikal ağaçlar, süs bitkilerinin yer alacağı tesis için belediye ekipleri, Başkan Altıntaş’ın talimatı doğrultusunda çalışmalara başladı. Başkan Altıntaş da bölgeye gelerek çalışmaları yerinde inceledi.


“BOZDOĞAN İÇİN ÇALIŞMAYA DEVAM EDECEĞİZ

Çalışmalar hakkında bilgi veren Başkan Altıntaş, “İlçemiz Fatih Ortaokulu altındaki belediyemize ait boş alanı Yeni Mahalle halkımızın genciyle, yaşlısıyla hoşça vakit geçirebileceği bir alana dönüştürüyoruz. Güzel vakit geçirebilmek ve günün yorgunluğunu atabilmek için içerisinde yeşil alan, fitness spor aletleri, kafeterya, oturma alanları, tropikal ağaçlar, süs bitkileri yer alan tesisimizin yapımına başladık. Emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. Başta Yeni Mahalle halkı olmak üzere Bozdoğanlı hemşehrilerime hayırlı olsun. Bozdoğan için çalışmaya devam edeceğiz.” diye konuştu.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x