Can Çirişoğlu ile Dijitalleşen İnsan Kaynağı

Can Çirişoğlu ile Dijitalleşen İnsan Kaynağı

19 Şubat Salı günü saat 18.00'de Can Çirişoğlu ile Dijitalleşen İnsan Kaynağı'nın konuğu TOBB Kadın Girişimciler Kurulu İcra Komitesi Üyesi / TOBB İzmir KGK Başkanı Aysel Öztezel.

15 Şubat 2019 - 14:23 - Güncelleme: 15 Şubat 2019 - 15:29

Can Çirişoğlu ile Dijitalleşen İnsan Kaynağı programına 19 Şubat Salı günü konuk olacak TOBB Kadın Girişimciler Kurulu İcra Komitesi Üyesi Aysel ÖZTEZEL "Yaşamım boyunca kadınların gerek sosyal gerekse iş alanında etkin yer almaları için gayret gösterdim. Toplumsal geleceğimizin kurgulanmasında hem anne hem de eş olarak rol oynayan kadının bilinçlenmesini son derece önemli görüyorum. Bu bağlamda kadınlarımızı geliştirerek özgürleştirecek eğitim çalışmalarına katkıda bulunmayı görev biliyorum. Günümüzde sivil örgütlerde ve şirketlerde kadınların ön plana çıkmaları son derece değerlidir, bunun daha da artması için her zaman çalıştım ve çalışmaya devam edeceğim.” diyor 

Aysel ÖZTEZEL Kimdir?

Aslen İzmirli olup Ege Üniversitesi Basın Yayın Yüksek Okulu mezunudur. Türk Lionsu Konsey Başkanlığı yapmıştır. Halen, TOBB İzmir İl Kadın Girişimciler Kurulu Başkanı ve aile şirketleri Park Bornova Outlet Center Genel Koordinatörü görevlerini yürütmektedir.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Fenerbahçeli eski yöneticiden büyük tepki
Fenerbahçeli eski yöneticiden büyük tepki
Gaziemir Belediyesi memurlarından 'toplu sözleşme' eylemi
Gaziemir Belediyesi memurlarından 'toplu sözleşme' eylemi