Çekiçli soyguncuya önce biber gazı ardından dayak

Çekiçli soyguncuya önce biber gazı ardından dayak

09 Şubat 2019 - 10:13


Rusya'da elinde çekiçle dükkan soymaya giden hırsız, çalışanın yüzüne sıktığı biber gazı içeren sprey yüzünden kontrolünü kaybedince, dükkan çalışanından ve bir müşteriden dayak yedi.


Olay Rusya’nın Çelyabinsk bölgesinde yer alan Kıştım şehrinde meydana geldi. Dükkanın güvenlik kamerasınca kayda alınan görüntülerde, dükkana giren hırsızın elindeki çekiçle dükkandaki çalışana saldırmaya çalıştığı görülüyor.BİBER GAZI SIKTI

Çalışan kendini korumak için tezgahın yanında bulunan odaya saklanmaya çalışıyor ve odanın kapısını kapatmadan önce hırsızın yüzüne biber gazı sıkmayı başarabiliyor.

Daha sonra hırsızın sprey yüzünden kontrolünü kaybetmesinden faydalanan dükkan çalışanı, odadan çıkarak hırsızın elindeki çekici almaya çalışıyor. Hırsız elindeki çekici rasgele savurmaya başlayınca dükkan çalışanı korkup, yine odaya geri dönüyor. MÜŞTERİDEN DE DAYAK YEDİ

Bu sırada dükkana giren bir müşteri de elinde çekiç olan hırsızı görünce olayı anlayarak, yakınında bulunan bir sandalye ile hırsızın kafasına vurmaya başlıyor.

Ardından, içerdeki sesleri duyan dükkân çalışanı odadan tekrar çıkıyor ve müşteri ile birlikte hırsızı dövmeye devam ediyor.Yerel medyada, olay yerine çağrılan polisin, direnecek gücü kalmayan hırsızı kolayca gözaltına aldığı belirtildi.

Kaynak: dha

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Gökhan Özoğuz, orman yangınları açıklamasında Vizontele örneği veren Bekir Pakdemirli'ye tepki gösterdi
Gökhan Özoğuz, orman yangınları açıklamasında Vizontele...
Kamil Koç, Alman Flixmobiliy'e satılıyor
Kamil Koç, Alman Flixmobiliy'e satılıyor