“ÇERÇİOĞLU’NA SAYGI DUYMAYI ER YA DA GEÇ...

“ÇERÇİOĞLU’NA SAYGI DUYMAYI ER YA DA GEÇ ÖĞRENECEKSİNİZ”.

24 Eylül 2020 - 09:38

CHP'li Arslan, Milletvekili Yavuz’u kınadı

Cumhuriyet Halk Partisi Nazilli Kadın Kolları Başkanı Gamze Arslan, AK Parti Aydın Milletvekili Metin Yavuz’a, Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu’na yönelik sözleri nedeniyle tepki gösterdi.

Arslan, “Partisindeki kadınlar adına da üzüldüğümüz Metin Yavuz’un bu açıklamalarını kınıyoruz. Başarılı bir kadın siyasetçi ve anne olan Başkanımız Topuklu Efe, biliyoruz ki onların korkulu rüyası olmuştur” dedi.

Başkan Gamze Arslan yaptığı yazılı açıklamada, “Siyasette halka güvenmeyen, halkın sandıktaki takdirini kabul etmeyen Aydın’daki AKP’li yöneticiler siyasi hezimetlerine bahane bulma yarışındalar. AKP Aydın Milletvekili Metin Yavuz, 3 defa seçim kaybettikleri Başkanımız Özlem Çerçioğlu’na kadın ve anne kimliği üzerinden son derece nezaketsiz açıklamalarda bulunmuş. Partisindeki kadınlar adına da üzüldüğümüz Metin Yavuz’un bu açıklamalarını kınıyoruz. Başarılı bir kadın siyasetçi ve anne olan Başkanımız Topuklu Efe, biliyoruz ki onların korkulu rüyası olmuştur” ifadelerini kullandı.“ÇERÇİOĞLU’NA SAYGI DUYMAYI ER YA DA GEÇ ÖĞRENECEKSİNİZ”


Arslan, açıklamasını şu şekilde tamamladı: “Başarısızlıklarının üstünü örtmek için ullandıkları bu bahaneler siyasetin çöplüğünde yerini alacaktır. Aydın siyasetinde bu gibi vekillerin yerinin olmadığını düşünüyoruz. Aydınlının sandıktaki tercihlerine ve Başkanımız Özlem Çerçioğlu’na saygı duymayı er ya da geç öğreneceksiniz.”

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
MUĞLA İYİ PARTİ VE CHP CUMHURİYET BAYRAMINI BİRLİKTE KUTLAYACAK
MUĞLA İYİ PARTİ VE CHP CUMHURİYET BAYRAMINI BİRLİKTE...
Şampiyonlar Ligi'nde ilk hafta maçları tamamlandı
Şampiyonlar Ligi'nde ilk hafta maçları tamamlandı