Coşkun Sabah’tan Aydınlıları kızdıracak sözler.

Coşkun Sabah'tan Aydınlıları kızdıracak sözler.

21 Aralık 2020 - 14:22

Coşkun Sabah'tan Aydınlıları kızdıracak sözler

Ünlü müzisyen Coşkun Sabah, Posta gazetesinde yayınlanan röportajında kızının instagrama koyduğu fotoğraflarla alakalı olarak sarf ettiği sözleri nedeniyle eleştirilerin hedefinde. Coşkun Sabah, "Kızım Instagram’ına koymuş bikinili fotoğraflarını. Fotoğraflar elden ele dolaştı. Bu hoş bir şey mi? Ben Diyarbakırlıyım. Batılılara saygı duyuyorum. İzmirli, Aydınlı, Manisalı bunun üstünde düşünmeyebilir ama bir Urfalı, Diyarbakırlı, Antepli bunun üstüne düşer" sözleri sebebiyle gündemde.Alev Gürsoy Cimin imzasıyla yayınlanan röportajdaki sözleri sebebiyle ünlü müzisyen Egelilerin tepkisiyle karşı karşıya.


Coşkun Sabah, "Benim kızım da babası gibi saftiriğin teki. Instagram’ına koymuş bikinili fotoğraflarını. Haber siteleri de girmişler sayfasına tüm fotoğrafları yayınlamışlar. Fotoğraflar elden ele dolaştı. Bu hoş bir şey mi? Burası Türkiye! Türkiye nüfusunun yüzde kaçı türbanlı biliyor musunuz? Kimse kimseyi yargılamasın. Gelenek, göreneklerim var benim. Ben bir kez Diyarbakırlıyım. Batılılara da saygı duyuyorum. İzmirli, Aydınlı, Manisalı bunun üstünde düşünmeyebilir ama bir Urfalı, Diyarbakırlı, Antepli bunun üstüne düşer. İnsanlar gelenek görenekleriyle yaşarlar. Olur mu öyle şey? Bize ters bu. Siz normal buluyor musunuz bunu?" diye konuştu.


Sabah ayrıca, "Kızım tabii ki bikini giyebilir. Plajda herkes giyiyor. Ama internet öyle mi? Sapık da, cani de girip bakıyor. Niye herkes kızımın fotosunu alıp da evinde, tuvaletinde elinde cep telefonu kızımın resmine baksın" sözleriyle de sosyal medyada epey eleştiri aldı.


YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
İzmir'de Kış Yüzünü Gösterdi!
İzmir'de Kış Yüzünü Gösterdi!
Fatih Altaylı'dan TRT'ye tepki : Bir spor spikerinin bu kadar büyük bir cehalete sahip olması kabul edilemez!
Fatih Altaylı'dan TRT'ye tepki : Bir spor spikerinin bu kadar...