Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan AK Partililere bayram mesajı:...

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan AK Partililere bayram mesajı: Ayrılık içine girenler olabilir

Cumhurbaşkanı Erdoğan, AK Partililere yönelik bayram mesajında, 'Ayrılık içine girenler olabilir ama biz kardeşliğimizi güçlendirerek devam ettireceğiz' ifadesini kullandı

13 Ağustos 2019 - 10:44 - Güncelleme: 13 Ağustos 2019 - 10:45

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, AK Parti Genel Merkezinde düzenlenen bayramlaşma töreninde, telefon ile parti teşkilatına hitap etti. AK Parti'nin kongre sürecine ilişkin konuşan Erdoğan, 'Ayrılık içine girenler olabilir ama biz kardeşliğimizi güçlendirerek devam ettireceğiz' dedi.Erdoğan konuşmasında şunları söyledi;Birçok ayrılıklar şunlar bunlar vesaire gibi kampanyalar içerisine girenler olabilir. Ama unutmayın ki bayramlar bizim birlikte, beraberlikte, dayanışmada en üst noktalara tırmandığımız günlerdir. Kardeşliğimizi böldürtmeyeceğiz ve bu kardeşliğimizi güçlendirerek devam ettireceğiz.

Önümüzde belde, ilçe kongreleri, il kongresi var. Ardından da büyük kongremiz var. Bütün bu kongrelerimizle beraber bu kongrelerden çok daha güçlenerek çıkacağız ve 2023'e de böyle hazırlanacağız.

Bayramlaşma programında bir konuşma yapan AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Jülide Sarıeroğlu, 'Zor bir coğrafyadayız. Yaşanan gelişmeler bölgemizde, dünyada hepinizin malumu. Bu süreçlerde bugüne kadar nasıl dik durduysak, ülkemizin kendi çizdiği yolda yol yürümeye devam ettiysek aynı şekilde devam edeceğiz. Son bir yılda ekonomik anlamda geçtiğimiz Ağustos ayında başlayan bir saldırıyla, 15 Temmuz'un ekonomik versiyonuyla karşı karşıya kaldık. Güçlü bir irade ortaya koyarak, yetkin bir ekonomi yönetimiyle ve geçmişten gelen o istikrarlı, güçlü yapımızın da etkisiyle saldırıları püskürtmeyi başardık. Faizler iniyor inmeye devam edecek, enflasyon rakamları iniyor inmeye devam edecek' dedi.

 

haberler.com

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
İzmir MHP'den Tire'ye çıkarma
İzmir MHP'den Tire'ye çıkarma
Kuşların doğurganlığına yeni tehdit: Mazot
Kuşların doğurganlığına yeni tehdit: Mazot