Dans Videosuyla Olay Olan Sunucudan Yeni Açıklama

Dans Videosuyla Olay Olan Sunucudan Yeni Açıklama

Sosyal medya hesabından paylaştığı dans videosunun ardından işinden olan eski Habertürk spor spikeri Hande Sarıoğlu, olaya ilişkin yeni açıklamalarda bulundu...

13 Şubat 2021 - 14:48

Sosyal medya hesabından paylaştığı dans videosunun ardından işinden olan eski spor spikeri Hande Sarıoğlu, olaya ilişkin yeni açıklamalarda bulundu.

Sosyal medya  hesabından işini kaybetmesine neden olan dans videosunu bir kez daha paylaşıp sert ifadelerle yaşananlara tepki gösterdi.

“Evet her kurumun kendine göre kuralları olabilir; başta ‘kanalın disiplinine fazla gelmiş olabilirim, neticesinde bir haber kanalıdır. Hiç uzatmadan ‘İstifamı edeyim kimse beni kovmak için uğraşmasın’ dedim. Ama durup düşününce, ‘Bir benim dansımdan mı rahatsız oldular?’ diye düşündüm. Ne kıyametler koptu kanalda, ama bizim dansımızı idare edemediler. Ben de daha fazla rahatsızlık vermemek adına istifa ettim. 10 gündür kanalda değilim zaten.”

“O magazin sitelerinde yapılan ‘dans etti kovuldu’ haberlerinin altında, ‘oh olsun’ diyenler yarın ölsem ya da bir cinayete kurban gitsem yalandan ah vah edecekler. İnsanlığınıza tüküreyim.”

Kaynak: Sözcü

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x