“DAYANIŞMA İÇERİSİNDE YER ALMAYA HER ZAMAN HAZIRIZ”.

“DAYANIŞMA İÇERİSİNDE YER ALMAYA HER ZAMAN HAZIRIZ”.

04 Kasım 2020 - 21:02

Çağdaş Cam'dan depremzedelere 2 TIR su

Nazilli’de faaliyet gösteren Ege Çağdaş Cam, İzmir’de meydana gelen depremin yaralarını sarmak için bölgeye 2 TIR su gönderdi. TIR’lar sabah saatlerinde fabrika önünden deprem bölgesine hareket etti.Nazilli Organize Sanayi içinde faaliyet gösteren Ege Çağdaş Cam Toptan Pazarlama A.Ş., Seferihisar merkezli 6.9 şiddetindeki depremin ardından depremzedelerin su ihtiyacını karşılamak için 2 TIR dolusu su gönderdi. İzmir Valiliği ve Kızılay ile iletişime geçilerek acil olarak su ihtiyacı olduğunun öğrenilmesi üzerine depremzedelere gönderilmek üzere Nazilli’deki bir su firmasından su temin edildi. Türk Milletinin her zaman yanında olduklarını ifade eden Çağdaş Cam A.Ş. Genel Müdürü Serdar Raşit Pirinç, halkın böyle zamanlarda kenetlendiğini belirtti.


“DAYANIŞMA İÇERİSİNDE YER ALMAYA HER ZAMAN HAZIRIZ”

Dayanışmanın el birliğiyle mümkün olacağını ifade eden Genel Müdür Serdar Raşit Pirinç; “Ülkeye ve milletine hizmet etmeye ve toplumsal dayanışma içerisinde yer almaya her zaman hazırız. Ülkemizde meydana gelen her elim hadise gibi, son yaşanan İzmir depremi de bizleri derinden yaralamıştır. Depremin hemen sonrasında ise depremden zarar gören vatandaşlarımızın barınma, beslenme, ısınma gibi ihtiyaçlarının karşılanarak yaşamlarına devam edebilmeleri adına verilecek mücadele ancak toplumsal dayanışma ve el birliği ile mümkün olacaktır. Türk Milleti, dayanışma vasfı ile dünyada en önde gelen milletlerdendir” dedi.


“GEÇMİŞ OLSUN İZMİR, GEÇMİŞ OLSUN TÜRKİYE”

“Tüm imkanlarımız İzmir’imize seferberdir” diyen Pirinç; “Bu bağlamda, varlığını borçlu olduğu bu güzel ülkesine ve milletine hizmet etmeyi, ülkesinden kazandığını yine ülkesine vakfetmeyi temel amaç olarak edinen Çağdaş Cam ve Ege Çağdaş Toptan Cam Pazarlama olarak, İzmir depreminden zarar gören yurttaşlarımızın yaralarını bir nebze azaltmak adına, 2 TIR yardım malzemesini, Kızılay’a teslim edilmek üzere yola çıkartıyoruz. Depremde yaşamını kaybeden yurttaşlarımıza Allah’tan rahmet, kederli ailelerine başsağlığı ve sabır diler, ulusumuzun el birliği ile geride kalanların yaralarını saracağından şüphemiz olmadığını belirtmek isteriz. Tüm dualarımız İzmir ile, tüm imkanlarımız İzmir’imize seferberdir, geçmiş olsun İzmir, geçmiş olsun Türkiye” şeklinde konuştu.


Hazırlıkların tamamlanmasının ardından 2 TIR içme suyu, fabrika müdürleri tarafından İzmir Valiliği’ne teslim edilmek üzere yola çıktı.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
İçişleri Bakanlığından 81 il valiliğine Covid-19 Denetimleri genelgesi
İçişleri Bakanlığından 81 il valiliğine Covid-19 Denetimleri...
‘Asgari ücretliyim’ dedi, Maldivler’de fotoğrafları çıktı
‘Asgari ücretliyim’ dedi, Maldivler’de fotoğrafları çıktı