Didim İYİ Parti İlçe Teşkilatınca yardımlaşma ve dayanışma...

Didim İYİ Parti İlçe Teşkilatınca yardımlaşma ve dayanışma kahvaltısı düzenlendi

27 Eylül 2020 - 16:25

Didim’de İYİ Parti’liler kahvaltıda buluştu

İYİ Parti Didim İlçe Teşkilatınca yardımlaşma ve dayanışma kahvaltısı düzenlendi. Kahvaltıya katılımın yoğun olduğu görüldü.  

Didim İYİ Parti İlçe Teşkilatınca yardımlaşma ve dayanışma kahvaltısı düzenlendi. Koronavirüs tedbirleri kapsamında gerçekleşen kahvaltıda gelen konukların ateşi ölçüldü, maske dağıtımı yapıldı. Konukların kimlik bilgileri kaydedildi. Akköy Mahallesindeki bir işletmede gerçekleşen kahvaltıya İYİ Parti Aydın Milletvekili Aydın Adnan Sezgin, İYİ Parti Aydın İl Kurucu Başkanı Recep Taner, İYİ Partili İncirliova Belediye Başkanı Aytekin Kaya, CHP Didim İlçe Başkanı Nurettin Koçak, İYİ Parti Didim İlçe Başkanı Vefa Berk Tezsezener, il yöneticileri, ilçe başkanları, kadın ve gençlik kolları başkanları ile çok sayıda partili katıldı. İYİ Parti Aydın İl Başkanı Süleyman Demirci’nin Denizli’deki bir cenaze sebebiyle toplantıya katılamadığı öğrenildi.


EMEĞİ GEÇENLERE TEŞEKKÜR ETTİLER

Kahvaltıda ilk konuşan İYİ Parti Didim İlçe Başkanı Vefa Berk Tezsezener, katılım sağlayan herkese teşekkür ederken, “Kısa süre önce büyük kongremizi yaptık. Bu kongrede Millet Bizi çağırıyor sloganıyla hedeflerimizi anlattık. Didim olarak biz de partililerimizle bir araya gelmek ve daha da büyümek amacıyla bu etkinlikte bir araya geldik. Emeği geçen herkese teşekkür ediyorum” dedi.


  İYİ Parti Aydın Milletvekili Aydın Adnan Sezgin ise etkinliğin düzenlenmesinde emeği geçenlere teşekkür ederek konuşmasına başlarken, “Türkiye’nin durumu ortada; ne kadar kötü durumda olduğunu anlatmanın gereği yok. Ülke kötü durumda, ağır şartlar altında, bu durum Aydın’da ve ülkenin diğer her hücresinde bunun yansıması görülüyor. Bu sıkıntılar karşısında Millet İttifakı’nın önemi daha da ortaya çıkıyor. İYİ Parti, iş birliği yaptığı ortağı CHP ile birlikte tüm sorumlulukları üstlendiği, temel konularda özdeşleşen bir birliktelik ile partililerinin takdir ettiği bir ortamda Türkiye’nin çıkışı için ortak bir çalışma gözetmektedir. Tüm arkadaşlarımız bu bilinçle hareket etmektedir” ifadelerini kullandı.


Sezgin ayrıca Söke’de meydana gelen yangın sebebiyle Söke halkına geçmiş olsun dileklerini de iletti. 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Bazı üniversitelerin bünyesinde yeni fakülte ve enstitüler kuruldu
Bazı üniversitelerin bünyesinde yeni fakülte ve enstitüler...
Bilim Kurulu Üyesi Ünal açıkladı! Kovid-19 mu, mevsimsel grip mi?
Bilim Kurulu Üyesi Ünal açıkladı! Kovid-19 mu, mevsimsel grip...