DON KİŞOT OSMAN KANAL EGE EKRANLARINDA

DON KİŞOT OSMAN KANAL EGE EKRANLARINDA

Don Kişot Osman KANAL EGE TV’de iki farklı programla her hafta ekranlarda olacak. Yıllardır yaşam savunuculuğu ve ekoloji gazeteciliği yapan, çevre aktivisti gazeteci - yazar Don Kişot Osman ‘Osman Akkuş’ , uzun bir aradan sonra ekranlara KANAL EGE TV ile dönüyor.

15 Eylül 2020 - 11:28 - Güncelleme: 15 Eylül 2020 - 11:46

Sessiz doğanın ve tümüyle canlı yaşamın sesi ve çığlığı olmayı hedefleyen, çevre programı ‘'ÇEPEÇEVRE EGE’'  ile Ege’yi karış karış gezerek bu kadim toprakların hafızası olan, bilge insanların yaşanmış hayat hikayelerini ve izlerini geleceğe aktarmayı hedefleyen ‘'DON KİŞOT YOLLARDA’' programları ile Ege’nin kanalı Kanal Ege tv’de  her hafta iki farklı programla izleyiciyle buluşacak.


OSMAN AKKUŞ KİMDİR ?

Türkiye’nin ilk çevre gazetesi ‘  Çepeçevre ’ yi hayata  geçirdi. Günaydın ve Akşam Gazetelerinde gazetecilik ve yazarlık yapan Akkuş, bir dönemler Kanal E TV’de ekranların güler yüzü  Oylum Talu ile Çepeçevre programlarına imza attı. Akkuş, Canlı Kalkan olarak,  Irak’a gidip, yaşanan işgal olayında o döneme  41 gün süreyle  savaşın en acımasız günlerine  tanıklık etti. Yaptığı ilginç eylemlerle  kamuoyunda ‘Don Kişot Osman’ olarak bilinen Akkuş, halen Uluslararası Çevre Gazetecileri Derneği Genel Başkanlığı görevini yürütüyor.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
"100 YILLIK KULÜPLERE SİYASET BULAŞTIRILMASIN"
Filyasyon olmasaydı ne olurdu? Sağlık Bakanı Fahrettin Koca açıkladı
Filyasyon olmasaydı ne olurdu? Sağlık Bakanı Fahrettin Koca...