Ergin Aydın DEVA Partisi Teşkilatını ziyaret etti. İl Binasında...

Ergin Aydın DEVA Partisi Teşkilatını ziyaret etti. İl Binasında geniş katılımlı bir toplantı gerçekleştirildi

11 Şubat 2021 - 21:06

AYDIN DEVA PARTİSİ TEŞKİLATLANMA ÇALIŞMALARINI DEĞERLENDİRDİ 


DEVA Partisi Kurucular Kurulu Üyesi; Aydın, İzmir ve Manisa Bölge Koordinatörü Ahmet 

Ergin Aydın DEVA Partisi Teşkilatını ziyaret etti. İl Binasında geniş katılımlı bir toplantı gerçekleştirildi. 


İki oturum halinde gerçekleştirilen toplantıda Bölge Koordinatörü Ahmet Ergin, İl Başkanı 

Hakan Çağlar Erürker, Nazilli, Kuşadası, Didim İlçe Başkanları ve İl Yönetim Kurulu üyeleri yer aldı. 


İlk oturumda Aydın DEVA Partisi teşkilatlanma çalışmaları değerlendirildi. Toplantı sonrası açıklamalarda bulunan Hakan Çağlar Erürker; “Nazilli, Kuşadası, Didim’den sonra çok yakın zamanda Söke ve Efeler İlçe Başkanlarımızın görevlendirmesinin yapılması planlanıyor. 


Teşkilatımızı oluştururken ortak akılla hareket ediyoruz. Şehrimizin genelini temsil edecek liyakat sahibi kadrolar oluşturuyoruz. Aydın’ın sorunlarını biliyoruz, çözüm önerilerimizle geliyoruz” dedi. 


Hakan Çağlar Erürker konuşmasını “tüm hemşerilerimi müreffeh Türkiye, huzur ve 

mutluluğun şehri Aydın hedefiyle birlikte ter dökmek için Teşkilatlarımızda yer almaya ve Partimize Üye olamaya davet ediyorum” sözleriyle bitirdi. 


Çalışma toplantısının ikinci oturumunda; Türkiye’nin öne çıkan gündem konuları ve Aydın’ın sorunları değerlendirildi. Deva Partisi Kurucular Kurulu Üyesi ve Bölge Koordinatörü Ahmet Ergin yaptığı konuşmada “2020 yılının sonunda Olağan Büyük Kongremizi yaptık. Teşkilatlanma sürecini tamamlamaya çok yakınız. Türkiye’nin DEVA’sı hazır. Aydın her parti için önemli olduğu gibi, bizim içinde çok önemli bir il. DEVA Partisi’ne halkımızın 

teveccühünü yakından takip ediyoruz. Dert varsa, DEVA da vardır. Teşkilatlarımızın gayreti, Milletimizin desteğiyle Aydın ve Türkiye’nin umudu DEVA Partimiz; Genel Başkanımız Sn. Ali Babacan’ın liderliğinde ilk seçimde Ülkemizin dertlerine DEVA olacak, halkımızın yüzünü güldürecektir” dedi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x