“FETHİYE SPORTFEST 2019” TURİZM SEZONUNU UZATACAK

“FETHİYE SPORTFEST 2019” TURİZM SEZONUNU UZATACAK

Muğla’nın Fethiye ilçesinde bu yıl ilk kez yapılacak olan “Fethiye Sportfest 2019”a, yaklaşık 4 Bin Avrupalı sporcu ve yakınlarının katılması bekleniyor!

11 Temmuz 2019 - 01:39

Muğla’nın Fethiye ilçesinde bu yıl ilk kez yapılacak olan “Fethiye Sportfest 2019”a,  yaklaşık 4 Bin Avrupalı sporcu ve yakınlarının katılması bekleniyor!
                Fethiye Ticaret ve Sanayi Odası (FTSO)’nın ev sahipliğinde dün (10 Temmuz 2019) FTSO Meğri Toplantı Salonunda gerçekleştirilen Turizm Konseyi Toplantısına; Fethiye Belediyesi Başkan Yardımcısı Sabri Oğuz Bolelli, FTSO Yönetim Kurulu Başkanı Osman Çıralı, Fethiye Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı Mehmet Soydemir, FETOB Yönetim Kurulu Başkanı Bülent Uysal, Çalış-Der Başkanı ve FTSO Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Mete Ay, YDA Dalaman Havalimanı İş Geliştirme Direktörü Orçun Songur, FTSO Yönetim Kurulu Üyesi Ramazan Dim, FETAV Müdürü Dilek Dinçer, FETOB Yönetim Kurulu Üyesi Tolga Doğan, TÜRSAB adına Süleyman Kaya, SKAL Fethiye Derneği Başkanı Uğur Serindağ, Turizm Denetleme Bürosu adına Güler Uymaz ve DTO Yönetim Kurulu Danışmanı Mehmet S. Ekici katıldı.
                FTSO’dan verilen bilgiye göre; 2019 Turizm Sezonunun geçen son  3 - 4 aylık süresindeki Fethiye turizminin değerlendirildiği toplantıda, Fethiye Gençlik Spor İlçe Müdürü Harun Reşit Yiğit tarafından, Ekim ayında Fethiye’de yapılmasına karar verilen Fethiye Sporfest’in tanıtımı yapıldı.  
                Spor Festivali’ne tahmini 3500 - 4000 sporcu ve bunların yakınlarının geleceğine dikkat çeken Fethiye Gençlik Spor İlçe Müdürü Harun Reşit Yiğit,  “İlki bu sene Ekim ayında gerçekleştirilecek olan Fethiye Sporfest hem sporun ve sporcunun desteklenmesi açısından hem de bölgemizin tanıtımı açısından çok önemli bir görev üstlenecektir. Zira İsveç, Norveç ve Danimarka gibi turist sayısının az olduğu bölgelerden gelecek olan sporcuların ve bunları takip eden basının Fethiye’mizi tanıması ve tanıtılması açısından bizlere fırsat yaratacaktır.” dedi. Ata SEVGİ

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Engelli genci streç filme sarıp cinsel tacizde bulundular
Engelli genci streç filme sarıp cinsel tacizde bulundular
2020 Resmi tatil günleri açıklandı! 9 günlük bayram tatil olacak mı?
2020 Resmi tatil günleri açıklandı! 9 günlük bayram tatil...