Galatasaray Başkan adayı Burak Elmas listesini açıkladı

Galatasaray Başkan adayı Burak Elmas listesini açıkladı

Mayıs ayında başkanlık seçimine gidecek olan Galatasaray Kulübü'nde, adaylar listelerini oluşturmaya başladı. Başkanlık seçiminde adaylığını ilan eden isimlerden birisi olan Burak Elmas, yönetim kurulu listesini de paylaştı...

03 Mart 2021 - 14:00

 Seçim kampanyası için 'Birlikte Çok Şey Başaracağız' ismiyle oluşturulan sosyal medya hesabından paylaşılan açıklamada şu ifadeler yer aldı: 


''Galatasaray Spor Kulübü, çağdaş değerler bilinciyle yoğrulmuş bir grup aydınlanmacı öğrencinin ortaya koyduğu düşünce biçimidir. Nesillerden nesillere aktarılan ve zamana uyum sağlayarak gelişen bir değerler bütünüdür.

 Bu değerlere inananların yaktıkları meşale, birlikte çok şey başaracağımızı defalarca göstermiştir. Burak Elmas ve ekibi olarak, bu meşaleyi taşımak ve Galatasaray'ın 115 yıllık geleneklerini günümüzün çağdaş spor yönetimi anlayışıyla birleştirmek için yola çıkıyoruz. İfadeleri kullanıldı. Burak Elmas’ın yönetim kurulu listesi şu isimlerden oluşuyor :

Asaf Savaş Akat, Polat Bengiserp, Remzi Sanver, Başak Karaca, Bikem Ardakoç, Turhan Özen, Burçak Zorlu, Köksal Ünlü, Özgür Kalelioğlu, Fatih Birol, Işıtan Gün, Ozan Şener, Elif Uzuner, Özen Kuzu, Mehmet Şenol, A. Serhat Demirel

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x