Giresun’da mağdur vatandaş Akşener’e derdini anlatırken...

Giresun’da mağdur vatandaş Akşener’e derdini anlatırken gözyaşlarını tutamadı

Sel felaketinin yaşandığı Giresun un Doğankent ve Dereli ilçelerini ziyaret eden İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, vatandaşın mağduriyetini dinledi. Bir vatandaş çok uzun süredir bölgede yaşadığını, daha önce benzer bir felakete rastlamadığını Akşener e ifade ederek, “Yani orayı ıslah edeceksin, yıkımın bir anlamı yok. Mağduriyetten başka bir şey değil” dedi. GÖZYAŞLARINI TUTAMADI Bir vatandaş ise zarar […]

09 Ekim 2020 - 07:53

Sel felaketinin yaşandığı Giresun un Doğankent ve Dereli ilçelerini ziyaret eden İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, vatandaşın mağduriyetini dinledi.

Bir vatandaş çok uzun süredir bölgede yaşadığını, daha önce benzer bir felakete rastlamadığını Akşener e ifade ederek, “Yani orayı ıslah edeceksin, yıkımın bir anlamı yok. Mağduriyetten başka bir şey değil” dedi.

GÖZYAŞLARINI TUTAMADI

Bir vatandaş ise zarar gören evini Akşener e anlatırken gözyaşlarını tutamadı.

Borç alarak inşa ettiği evini söktürmek zorunda kaldığını belirten vatandaş, “Ne yaptım ben? Bunda ne vardı? Düzeltilemez miydi sizce? Felaket bir durum. Evimin bütün malzemelerini çıkarttım. Yazık değil mi ya? Bu bir emekle oldu. Ben 1 lira, 1 lira, 25 kuruş 25 kuruş para kazanırken yaptım bu işi” sözleriyle serzenişte bulundu.

AKŞENER: ÇAY FIRLATARAK OLMAZ, DİNLEYECEKSİN

Görüntüleri sosyal medya hesabından da paylaşan Akşener, “Vatandaşlarımız, zor şartlara rağmen çalışmaya, dişinden tırnağından arttırdıklarıyla yaşamaya çalışıyor, ama her seferinde mağdur ediliyorlar. Bekledikleri tek şey, dinlenilmek, anlaşılmak…” dedi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan ın çay dağıttığı Giresun mitingini de hatırlatan Akşener, “Öyle mitinglerde üzerilerine çay fırlatarak olmaz Sayın Erdoğan. Dinleyeceksin” ifadelerine yer verdi.

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
PANDEMİ SKANDALI,
PANDEMİ SKANDALI,
Enginyurt, helallik istedikten sonra sitem etti
Enginyurt, helallik istedikten sonra sitem etti