GSB mülakat sonuçları açıklandı mı? İŞKUR 3 bin 243 personel...

GSB mülakat sonuçları açıklandı mı? İŞKUR 3 bin 243 personel alımı

Son Dakika Flaş Haberler - GSB mülakat sonuçları yani Gençlik ve Spor Bakanlığı 3 bin 243 personel alımı ile ilgili süreçte sona yaklaşılıyor. İŞKUR üzerinden yapılacak alımlarla ilgili yazılı sınav ve sözlü mülakat süreci sona erdi. Şimdi ise gözler mülakat sonuçlarında… Peki, mülakat sonuçları ne zaman açıklanacak?...

22 Mayıs 2019 - 12:14

Gençlik ve Spor Bakanlığı’nın İŞKUR üzerinden yapacağı 3 bin 243 personel alımıyla ilgili süreçte sona yaklaşılıyor. Önce yazılı sınav yapıldı. Ardından 6 – 17 Mayıs tarihleri arasında ise sözlü mülakat yapıldı. Peki, sözlü mülakat sonuçları ne zaman açıklanacak? Gözler, Gençlik ve Spor Bakanlığı (GSB) mülakat sonuçlarında. İşte detaylar…

 

GSB MÜLAKAT SONUÇLARI NE ZAMAN AÇIKLANACAK?

 

 

3 bin 243 İŞKUR personel alımıyla ilgili Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından 6 Mayıs’ta başlatılan süreç 17 Mayıs’ta sona erdi. Sözlü mülakat sonuçlarının açıklanmasıyla birlikte işe alınan personeller de belli olmuş olacak. Ancak sözlü mülakat sonuçlarının ne zaman açıklanacağı henüz bilinmiyor.

 

 

DENEM SÜRESİ 2 AY OLACAK

 

 

Gençlik ve Spor Bakanlığı bünyesine yapılacak olan sürekli işçi personel alımı için başvuru şartları ve detayları belli oldu. İŞKUR üzerinden yapılacak olan alımlarda 3 bin 243 personel istihdam edilecek. 18 yaşını tamamlayan ve özel şartları karşılayan kişiler, 60 günlük deneme süresine tabi tutulacak. Bu süreçte başarılı olanlar göreve devam ederken, başarısız olanların iş akdi son bulacak.

 

 

Başvuru esnasında talep edilen belge ve bilgileri yanlış gönderen kişilerin adaylıkları, sonradan anlaşılsa bile son bulacak. Kuraya ve sözlü sınava alım yapılacak kişi sayısının dört katı kadar aday katılacak.

 

Bebekli gala gecesi

Müjde Ar ve eşi alışverişte

Kagawa için son karar

işkur sonuç

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
İYİ Partili Aytunç Çıray'dan Bülent Arınç'a FETÖ'nün Kozmik Oda kumpasının ortağısın suçlaması
İYİ Partili Aytunç Çıray'dan Bülent Arınç'a FETÖ'nün Kozmik...
Kılıçdaroğlu, 'Erdoğan'ı indireceğiz' deyince arkasındaki genç kızın yüzü şekil değiştirdi
Kılıçdaroğlu, 'Erdoğan'ı indireceğiz' deyince arkasındaki...