Güzellik için Galler’den geldi..

Güzellik için Galler’den geldi..

28 yaşındaki Nikita Ahmed, 3 çocuktan sonra deforme olan vücudunu eski haline getirmek için Gallerden İzmir’e estetik ameliyata geldi. Estetik ve Plastik Cerrah Op.Dr.Remzi Fırıncıoğulları’na ameliyat olmak için 2. kez gelen Ahmed, 3 ayrı operasyon geçirerek, tekrar ülkesine döndü

13 Eylül 2019 - 11:16

Büyük Britanya’da Birleşik Krallık'a bağlı dört ülkeden biri olan Galler’in başkenti Cardiff’ten gelen 3 çocuk annesi Nikita Ahmed, güzelleşmek için İzmir Özel Can Hastanesi’ni tercih etti. Mart ayında sırt germe operasyonu için gelen Ahmed, bu kez 3 ayrı operasyon için tekrar Estetik ve Plastik Cerrah Dr.Remzi Fırıncıoğulları’nı tercih etti. Ahmed, “Galler’de bu kadar başarılı operasyon yapan bir doktor olduğuna inanmıyorum. Dr.Remzi Fırıncıoğulları işini çok iyi bilen bir hekim. Ayrıca hastane şartları da çok güzel. Her iki gelişimde de hemşirelerden ve benimle ilgilenen ekipten çok memnun kaldım.” diye konuştu.

Galler’in başkenti Cardiff’te yaşamasına rağmen oradaki hastanelerin İzmir Özel Can Hastanesi kadar temiz olmadığını anlatan Ahmed, çok yakın zamanda annesinin ve arkadaşlarının da cerrahi operasyon olmak için İzmir’e geleceğini belirtti.

Plastik ve Estetik Cerrah Op.Dr.Remzi Fırıncıoğulları ise, Nikita Ahmed’e liposuction, karın germe ve meme dikleştirme ameliyatlarını bir arada uyguladığını anlatarak, “28 yaşında olmasına rağmen hastanın vücudunda birçok deformasyon vardı. Daha önce sırtındaki yağları aldığımız ve germe operasyonunu yaptığım hasta, bu sefer diğer operasyonları bir arada olarak, sağlıkla kısa sürede taburcu edildi.” Diye konuştu.

Kombine Ameliyat Avantajlı

Op.Dr.Remzi Fırıncıoğulları, birden fazla ameliyat ihtiyacı olan tüm hastalara, ekip ve hastane olarak hizmet verebildiklerini anlatarak, bir kerede tüm estetik operasyonlarını bir arada yapabildiklerini belirtti.

Buna kombine ameliyat denildiğini ifade eden Dr.Fırıncıoğulları, kombine operasyonlarda hastaların tek seferde, tek bir anestezi alarak, hastanede kalma süresi ve maliyet açısından daha avantajlı olduğunu ifade etti. Kombine ameliyatları talep eden hastaların ön tetkiklerinin detaylı olarak yapıldığını ve alınması gereken önlemleri uygulayarak, riski minumuma indirdiklerini de sözlerine ekledi.

Op.Dr.Fırıncıoğulları, liposuction, karın germe ve meme dikleştirme operasyonlarının yurtdışından gelen hastaların en çok tercih ettiği operasyonlar olduğunu belirterek, hastaların 10 gün içinde ülkelerine dönebildiklerini, 15 gün gibi kısa bir sürede de iyileşebildiklerini söyledi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Babacan İYİ Parti’den oy koparır
Babacan İYİ Parti’den oy koparır
Alışveriş kartlarında biriken puanlar 31 Aralık'ta silinecek
Alışveriş kartlarında biriken puanlar 31 Aralık'ta silinecek