"VATANDAŞLARIMIZA BAYRAM ÖNCESİ İVEDİLİKLE ULAŞTIRACAĞIZ".

Nazilli Müteahhitler Derneği, koronavirüs salgını nedeniyle başlattığı yardım kampanyasını Ramazan’da da devam ediyor. Son olarak NAMDER Nazilli Belediyesine, 90 koli verdi. Nazilli Belediyesi de bu kolileri ihtiyaç sahibi ailelere bayram öncesi ulaştırarak, mutlu bir bayram geçirmelerini sağlayacak.


Yardım kolilerini tesliminde Nazilli Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan ve Başkan Remzi Erdemci’nin yanı sıra Nazilli Belediye Başkan Yardımcısı Soner Yelkovan, NAMDER yönetim kurulu üyeleri katıldı.


“VATANDAŞLARIMIZA BAYRAM ÖNCESİ İVEDİLİKLE ULAŞTIRACAĞIZ”

NAMDER ve üyelerine bu anlamlı hareketlerinden dolayı teşekkür eden Nazilli Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan, “Derneğin hazırlatmış oldukları yardım kolilerini ihtiyaç sahiplerine ulaştırmak amacıyla Nazilli Belediyesi’ne teslim ettiler. Bizde bu görevi en iyi şekilde yerine getireceğiz. Vatandaşlarımıza bayram öncesi ivedilikle ulaştıracağız. Bu yardımlarından dolayı NAMDER’e Nazilli Belediyesi olarak teşekkür ederiz. Biz Nazilli’yi beraber yöneteceğiz demiştik, bu8 süreçte bunu anlatmıştık. Bütün paydaşları sürece dahil edeceğiz demiştik. Bu sürece dahil olan NAMDER’e ilgi alakalarından dolayı Başkan Remzi Erdemci ve arkadaşlarına teşekkürler” dedi.


“TOPLAMDA 2 BİN KOLİ DAĞITTIK”

NAMDER’i kurarken birlik ve beraberlik için yola çıktıklarını belirten Başkan Remzi Erdemci, “Yardım kolilerini hazırlamaktaki amacımız insanlara yardım etmek, bir nebze olsun yüzlerini güldürebilmekti. Nazilli Belediyesi’yle de işbirliği yaparak ihtiyaç sahiplerine iletilmek üzere 90 koli verdik. Kendilerinin bunu en iyi şekilde dağıtacağından hiç şüphemiz yok. NAMDER olarak pandemi sürecinden başlamak üzere yaklaşık 2 bin koli yardım dağıttık. Bundan sonrada NAMDER olarak yardımlarımız devam edecek” ifadelerine yer verdi.


Nazilli Belediyesi’nin yanı sıra NAMDER muhtarlara ve Nazilli’de bulunan engelli derneklerinin başkanlarına yardım kolileri vererek, ihtiyaç sahiplerine ulaşmalarını sağladı.