Honda Türkiye Başkan Yardımcısı Yükseliş Honda’yı ziyaret...

Honda Türkiye Başkan Yardımcısı Yükseliş Honda'yı ziyaret etti

Honda Motosiklet ve Otomotiv Grup Başkan Yardımcısı Satoru Yamada, Satış ve Pazarlamadan sorumlu Genel Md. Yrd. Bülent Kılıçer ve Türkiye Motosiklet Satış Müdürü Çetin Kardeş İzmir’deki tek yetkili bayisi Yükseliş Honda’ya ziyaret gerçekleştirdi.

14 Mayıs 2019 - 12:13 - Güncelleme: 14 Mayıs 2019 - 12:15

 Yükseliş Şirketleri Yönetim Kurulu Başkanı Alaattin Yüksel, EBSO ve Yükseliş Şirketleri Yönetim Kurulu Üyesi Ali Arda Yüksel’in eşlik ettiği Satoru Yamada, Yükseliş Honda’nın “satış ve satış sonrası“ bölümlerini gezerek incelemeler yaptı. Yükseliş Honda’nın motosiklet simülasyonunu kullanan Yamada, aksesuar bölümündeki ürünleri tek tek inceleyerek bilgi aldı. Daha sonra Ali Arda Yüksel, Yükseliş Şirketleri ticari geçmişi ve Yükseliş Honda’nın 2018-2019 yılının değerlendirildiği sunumda bilgi paylaşımında bulundu.

Toplantı sırasında, Yükseliş Şirketlerinin müşteri memnuniyetindeki başarısını ve 35 yılı aşkın kesintisiz hizmet vermesinin sırrını soran Yamada, Alaattin Yüksel ve Ali Arda Yüksel’in verdiği bilgileri not alarak, Honda Türkiye’yi yeniden yapılandırma sürecinde olduklarını ve bu bilgilerin kendileri için çok değerli olduğunu iletti.

Verimli geçen toplantı sonrası Yükseliş Şirketleri Yönetim Kuruluna teşekkür edip, memnuniyetini dile getirerek İzmir ziyaretini noktaladı.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
BODRUM DATÇA FERİBOT SEFERLERİ YİNE YENİDEN
BODRUM DATÇA FERİBOT SEFERLERİ YİNE YENİDEN
Bakan Koca: 'Koronavirüsle mücadelenin ikinci dönemindeyiz'
Bakan Koca: 'Koronavirüsle mücadelenin ikinci dönemindeyiz'