"İki Adım Atınca Yoruluyorum"

"İki Adım Atınca Yoruluyorum"

Bağırsak rahatsızlığı nedeniyle zor günler geçiren Atagül, 'Daha iyiyim gördüğünüz gibi, iki adım atınca yoruluyorum ama en azından böyle biraz daha hayata karışmaya başladım. İyiyim yani' dedi...

04 Şubat 2021 - 10:48

Geçirgen bağırsak sendromu rahatsızlığı nedeniyle Sefirin Kızı dizisinden ayrılmak durumunda kalan Neslihan Atagül kendisi gibi oyuncu olan eşi Kadir Doğulu ile önceki gün Etiler'de objektiflere takıldı. Sağlık durumu hakkında gelen soruları yanıtlayan Atagül, 'İki adım atınca yoruluyorum' dedi.

Neslihan Atagül, Engin Akyürek ile başrollerini paylaştığı Sefirin Kızı dizisine geçirgen bağırsak sendromu rahatsızlığı nedeniyle diziye veda etti. Güzel oyuncu Atagül ve eşi Kadir Doğulu, Etiler'de yürüyüş yaparken geçtiğimiz gün görüntülendi. Muhabirleri sonradan fark eden Atagül, 'Siz nereden çıktınız, pusuya mı yattınız?' diyerek şaka yaptı. Bağırsak rahatsızlığı nedeniyle zor günler geçiren Atagül, 'Daha iyiyim gördüğünüz gibi, iki adım atınca yoruluyorum ama en azından böyle biraz daha hayata karışmaya başladım. İyiyim yani' dedi. '5 kilo verdim' diyen Neslihan Atagül, diziden ayrılmasıyla ilgili olarak şunları söyledi: 'Evet. Öyle olmak durumunda kaldı. Dinlenmem gerekiyordu. Bünyem pek kaldıramadı yoğun tempoyu. O sebeple ayrıldım' dedi.

Kaynak: hürriyet kelebek

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x