İl Jandarma Komutanlığı BASIN AÇIKLAMASI.            ...

  İl Jandarma Komutanlığı BASIN AÇIKLAMASI.                                                                                              05.11.2020             Aydın İl Jandarma Komutanlığınca, sorumluluk sahasında emniyet ve asayişin sağlanarak, halkım

05 Kasım 2020 - 17:00


  İl Jandarma Komutanlığı BASIN AÇIKLAMASI

                                                                                                   05.11.2020

            Aydın İl Jandarma Komutanlığınca, sorumluluk sahasında emniyet ve asayişin sağlanarak, halkımızın huzur ve güvenliğinin devam ettirilmesine yönelik çalışmalarda, suç ve suçlulukla ısrarlı ve kararlı mücadeleye aralıksız devam edilmektedir.

    Bu kapsamda; 2020 yılı içerisinde Efeler, Köşk ve İncirliova ilçelerinde, ev, iş yeri ile kamu kurum ve kuruluşlarından yapılan hırsızlık olaylarının aydınlatılmasına yönelik çalışmalarda; (25) kameranın (300) saatlik görüntüsü ile MOBESE ve PTS kayıtları incelenerek istihbari çalışmalara ağırlık verilmiştir.

         Bu titiz ve kapsamlı çalışmalar sonucunda; hırsızlık olaylarının faili olduğu tespit edilen G.R. ve İ.G. isimli şahısların konutları ve depolarında, köpek timleri ile eş zamanlı yapılan aramalarda, hırsızlanan (80) adet mala el konulmuştur. 

        El konulan mallar sahiplerine teşhis ettirilerek (15) hırsızlık olayı Jandarmanın dedektifleri olan Jandarma Suç Araştırma timlerince (JASAT) aydınlatılarak olay şüphelileri adli makamlara sevk edilmiştir.


        Kamuoyuna saygıyla duyurulur.                  

                                                                                                 

                                                                                       

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
GÜÇ KAYNAĞIMIZ MÜCADELECİ ENGELLİ VATANDAŞLARIMIZ
GÜÇ KAYNAĞIMIZ MÜCADELECİ ENGELLİ VATANDAŞLARIMIZ
Mansur Yavaş’tan işsiz kalan 7 meslek grubuna destek
Mansur Yavaş’tan işsiz kalan 7 meslek grubuna destek