İYİ Partili Kabukcuğolu’ndan dikkat çeken iddia: 1 milyon...

İYİ Partili Kabukcuğolu’ndan dikkat çeken iddia: 1 milyon öğrenci tarikatların elinde

İYİ Parti Eskişehir Milletvekili Arslan Kabukcuoğlu, Meclis e verdiği soru önergesiyle  Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk’a ‘Tarikatların Türk Eğitim Sistemindeki Etkileri’ni sordu. Daha iyi bir yaşama sahip olabilmek için eğitim ve öğretim son derece önem teşkil ettiğini belirten Kabukcuoğlu, “Nasıl ki bir insanın geleceği aldığı eğitimin niteliğiyle yakından ilgiliyse ve bu niteliklerle şekilleniyorsa, toplumun da geleceği […]

15 Eylül 2020 - 09:22

İYİ Parti Eskişehir Milletvekili Arslan Kabukcuoğlu, Meclis e verdiği soru önergesiyle  Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk'a 'Tarikatların Türk Eğitim Sistemindeki Etkileri'ni sordu.

Daha iyi bir yaşama sahip olabilmek için eğitim ve öğretim son derece önem teşkil ettiğini belirten Kabukcuoğlu, "Nasıl ki bir insanın geleceği aldığı eğitimin niteliğiyle yakından ilgiliyse ve bu niteliklerle şekilleniyorsa, toplumun da geleceği insanlara verilen eğitimle şekillenmektedir. Kısacası eğitim bireyin gelişmesi ve toplumun kalkınmasının temel taşıdır" dedi.

İYİ Parti Eskişehir Milletvekili Arslan Kabukcuoğlu 'Tarikatların Türk Eğitim Sistemindeki Etkileri'ni Meclis gündemine taşıdı. Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk tarafından yanıtlanması istemiyle yazılı soru önergesi verdi. (Foto: SÖZCÜ)

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Sinem Kobal'dan hamilelik pozları
Sinem Kobal'dan hamilelik pozları
TÜGİAD, Ege’de buluştu…
TÜGİAD, Ege’de buluştu…