İzmir BBSK buzda fırtına gibi

İzmir BBSK buzda fırtına gibi

Artistik Buz Pateni Ümitler Türkiye Şampiyonası’nda İzmir Büyükşehir Belediyespor, fırtına gibi esti. Büyükşehir Belediyesporlu sporcular, 5 kategoride Türkiye şampiyonluğuna ulaşıp 5 altın madalyayı boynuna takarken, 4 gümüş ve 3 bronz madalya kazandı...

15 Mart 2021 - 12:28

İzmir Büyükşehir Belediyesi Buz Sporları Salonu’nda 12-14 Mart tarihleri arasında yapılan şampiyonaya Ankara, İstanbul, İzmir, Kocaeli ve Tekirdağ’dan toplam 36 kulüpten 151 sporcu katıldı. İzmir Büyükşehir Belediyespor, 18 sporcuyla temsil edildiği şampiyonada 5 altın,4 gümüş ve 3 bronz ile toplam 12 madalya kazandı. 

 

Buz Pateni Federasyonu Başkanı Gökhan Özdemir,  İzmir Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Ertuğrul Tugay, İzmir Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Hizmetleri Daire Başkanı Hakan Orhunbilge, İzmir Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü Başkanı Ersan Odaman, kulüp yöneticileri Hüseyin Egeli ve Uğur Yelekli ile İzmir Büyükşehir Belediyesi Basın Yayın Halkla İlişkiler Daire Başkanı İlker Kozan, iki gün boyunca sporculara ödüllerini takdim etti. Ayrıca federasyon tarafından Daire Başkanı Orhunbilge ile Buz Pateni İl Temsilcisi ve Antrenör Neşe Olcay Hünerli'ye teşekkür plaketi takdim edildi.

                       

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x