İzmir BBSK pandemi nedeniyle sporculara seminer verdi

İzmir BBSK pandemi nedeniyle sporculara seminer verdi

İzmir Büyükşehir Belediyespor tarafından düzenlenen ve pandemi sürecinde İzmir'de bulunan antrenör ile sporcuların yaşam kalitesini artırmayı amaçlayan seminerlerin ilk ayağı Celal Atik Spor Salonu'nda yapıldı...

19 Mart 2021 - 12:36

Pandemi sürecinin zorluklarından nasıl birlikte kolayca aşılacağının vurgusunun yapıldığı seminere İzmir Gençlik ve Spor İl Müdürü Murat Eskici, İzmir Büyükşehir Belediyespor Başkanı Ersan Odaman, Türkiye Judo Federasyonu Genel Koordinatörü ve Kulüp Antrenörümüz Mesut Kapan ile birlikte yaklaşık 50 sporcumuz katıldı.

Bu seminerlerin sporcular üzerindeki olumlu etkisini vurgulayan Spor Hekimi Mesut Nalçakan, "Pandemi süreci devam ederken sporcuların mental ve fiziksel açıdan nasıl hazır durumda kalabileceğini sporcularımız ile paylaştık" dedi.

Judo Antrenörü ve Beslenme Uzmanı Şenol Öztürk ise yetişkin sporcularda pandemi döneminde doğru beslenmenin önemimi aktardı.

Yaklaşık 1 saat süren seminerin ardından Gençlik ve Spor İl Müdürü Murat Eskici ile Başkanımız Ersan Odaman, katılan antrenör ve sporcularımıza başarı dileklerini iletiler.YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x