İZMİR’İN YÜKSELEN KÜRESEL YILDIZI ’’İYTE’’

İZMİR'İN YÜKSELEN KÜRESEL YILDIZI ''İYTE''

Rektör Prof. Dr. Yusuf Baran, geçtiğimiz akademik yılı değerlendirmek ve önümüzdeki döneme dair projeler hakkında bilgiler vermek üzere basın mensupları ile bir araya geldi.

25 Eylül 2020 - 14:58 - Güncelleme: 25 Eylül 2020 - 16:16

İYTE (İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü) Kampüsünde yer alan Teknopark İzmir bünyesindeki İnovasyon Merkezi Seminer salonunda düzenlenen toplantıya ulusal ve yerel basından temsilciler ilgi gösterdi. Toplantıda, Rektör Baran’a rektör yardımcıları, enstitü müdürü ve dekanlar ve Teknopark İzmir Genel Müdürü eşlik etti. 

Rektör Baran yaptığı sunumda İYTE'nin başarıları hakkında sayısal verileri paylaşırken Türkiye'nin tek Teknoloji Enstitüsü olan İYTE'de, öğrencilerin uluslararası standartlarda eğitim aldığını belirtti. Eğitim ve öğretim üyesi kalitesinin   altını çizen Rektör Baran, "İYTE'nin sahip olduğu tüm akademik imkânları ve sosyal olanakları  halkımızın hizmetine sunuyoruz, basınımızla paylaşmaktan gurur duyuyoruz" dedi.

Toplantının sonunda Rektör Baran, basının mensuplarının sorularını yanıtlayıp önerilerini dinleyerek katılım ve destekleri için kendilerine teşekkür etti.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
PANDEMİ SKANDALI,
PANDEMİ SKANDALI,
Enginyurt, helallik istedikten sonra sitem etti
Enginyurt, helallik istedikten sonra sitem etti