İZMİR Şehit aileleri kısıtlama öncesi evlatlarını ziyaret...

İZMİR Şehit aileleri kısıtlama öncesi evlatlarını ziyaret etti

Şehit aileleri kısıtlama öncesi evlatlarını ziyaret ettiİZMİR'deki Kadifekale Hava Şehitliği'ne gelen şehit aileleri, sokağa çıkma kısıtlaması öncesinde evlatlarının mezarına bayram ziyareti gerçekleştirdi.

22 Mayıs 2020 - 16:46

Şehit aileleri kısıtlama öncesi evlatlarını ziyaret etti

İZMİR'deki Kadifekale Hava Şehitliği'ne gelen şehit aileleri, sokağa çıkma kısıtlaması öncesinde evlatlarının mezarına bayram ziyareti gerçekleştirdi. Anne babalar dua edip, mezar taşlarını temizledi.

İzmir'de şehit aileleri, koronavirüs salgınıyla mücadele kapsamında başlayacak olan sokağa çıkma kısıtlamasından önce evlatlarını ziyaret etti. Kadifekale Hava Şehitliği'ne gelen anne babalar, mezar taşlarını temizleyip, çiçek koydu. Ramazan Bayramı öncesinde her sene olduğu gibi, bazısı yıllar önce bazısı kısa zaman önce şehit olan oğullarının kabrini ziyaret eden aileler, duygusal anlar yaşadı. Oğlu Yavuz Aslan Karşıya Alaybey Tersanesi'nde, 2013 yılında gerçekleşen askeri gemi kazasında şehit olan Zülfü Aslan, Çocuğumun 5 günü kalmıştı ama gelemedi. Hala mahkemesi sürüyor. Bayram öncesinde geldik çiçeklerini diktik. 7 senedir çocuğumun acısıyla yaşıyorum. Koronavirüs salgınından önce iki günde bir geliyordum ama şimdi her hafta cuma günü ziyaret ediyorum dedi. Anne Neşe Arı ise, Anneler Günü yok, bayram yok bize. En küçük oğlumdu, bambaşkaydı. Tarif edemiyorum. Arkadaştı, kocaydı, sevgiliydi. Gül kokulumdu bu benim diye konuştu.

Ramazan Bayramı nedir? Ramazan Bayramı ile ilgili hadis ve ayetler neler? Ramazan Bayramı'nda alınacak hediyeler ve bayrama özel beslenme tavsiyeleri nelerdir?

Anneler Günü hediyeleri nelerdir? Anneler Günü ne zaman? Anneler Günü nedir?

Anneler günü mesajları! Anneler günü sözleri neler? En güzel anneler günü sözleri! Anneler günü ile ilgili en çok beğenilen mesajlar!

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
SİGORTA ACENTELERİ BASIN DUYURUSU.
SİGORTA ACENTELERİ BASIN DUYURUSU.
KİŞİDEN TOPLUMA İŞBİRLİĞİ ÇEVREYİ KORUR
KİŞİDEN TOPLUMA İŞBİRLİĞİ ÇEVREYİ KORUR