İZVAK’ta Genel Kurul yarışı hızlandı

İZVAK'ta Genel Kurul yarışı hızlandı

İzmir'de spor kulüplerinin çatı kuruluşu olan İzmir Spor Kulüpleri Birliği Vakfı'nda genel kurul süreci yaklaşırken, vakfın yeni dönemi için adaylığını açıklayan İZVAK dinamik grup, kulüpler için ortaya koyduğu projelerle gündemde...

23 Şubat 2021 - 13:01 - Güncelleme: 23 Şubat 2021 - 13:37

Emre Sarıgedik'in, geçtiğimiz günlerde katıldığı bir televizyon programında bu projelerden bahsetmesi büyük yankı uyandırdı. Buna göre Sarıgedik ve ekibi seçimi kazanırsa, kulüplere kalıcı gelir getirecek projeler oluşturacak, kulüplerin hukuk işlerinde danışmanlık hizmeti verilecek ve altyapı kalite ve başarısının en üst düzeye çıkması için alanında uzman isimler İzmir'e getirilecek.

İzmir kulüplerinin yıllar içinde yaşadığı ortak sorunları kendi içinde masaya yatırdıktan sonra projelerini oluşturan İZVAK dinamik grup ekibi, altyapıların güçlenmesini sağlamak adına uluslararası boyuttta kariyet sahibi sportif direktörleri İzmir'e getirerek bu isimlerin tecrübelerini hem kulüp yöneticileriyle hem de altyapıdaki gençlerle paylaşması sağlayacak.

Endüstriyel futbolun yüksek mali tablolarında, bütçe yaratma konusunda sınırlı desteğe sahip İzmir kulüplerinin yıllar içinde ciddi ekonomik problemler yaşamış olmasını gelecekte değiştirmek isteyen İZVAK dinamik grup, bu konuda da oldukça dikkat çekici çalışmalara imza atıyor. İş dünyasının tanınmış isimlerinin de yer aldığı aday ekip, kendi diyaloglarını yoğun bir şekilde geliştirerek, kulüplere kalıcı gelir getirecek projeler hazırlıyor. Projelerin detayları henüz kamuoyu ile paylaşılmazken, bilinen tek kısımsa iş dünyasının konsorsiyum ile ortak edileceği çeşitli ticari projelere kulüplerin bedelsiz olarak kâr ortağı olacağı öğrenildi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x