Jandarma çalınan buzağı sahibine teslim etti

Jandarma çalınan buzağı sahibine teslim etti

25 Şubat 2021 - 22:50 - Güncelleme: 25 Şubat 2021 - 23:08

1.AYDIN İL JANDARMA KOMUTANLIĞINCA, SORUMLULUK SAHASINDA EMNİYET VE ASAYİŞİN SAĞLANARAK, HALKIMIZIN HUZUR VE GÜVENLİĞİNİN DEVAM ETTİRİLMESİNE YÖNELİK ÇALIŞMALARDA, SUÇ VE SUÇLULUKLA ISRARLI VE KARARLI MÜCADELEYE ARALIKSIZ DEVAM EDİLMEKTEDİR.

2. 21.02.2021 GÜNÜ AYDIN İLİ İNCİRLİOVA İLÇESİ YAZIKENT MAHALLESİNDE İKAMET EDEN H.B. İSİMLİ ŞAHSA AİT 1 (BİR) ADET BUZAĞININ ÇALINDIĞI İHBARI ALINMIŞTIR.

3.AYDIN İL J.K.LIĞI, JASAT TİMİ İLE BOZDOĞAN İLÇE J.K.LIĞI EKİPLERİ TARAFINDAN AYNI GÜN OLAYIN AYDINLATILMASI, ŞÜPHELİLERİN YAKALANMASI AMACIYLA 17 (ONYEDİ) GÜVENLİK KAMERASI, 3 (ÜÇ) PTS İNCELEMEYE ALINMIŞ, TOPLAM 68 SAAT İZLENEN GÖRÜNTÜLER SONUCUNDA HIRSIZLIK OLAYINI GERÇEKLEŞTİRDİKLERİ TESPİT EDİLEN H.A İLE E.A İSİMLİ ŞÜPHELİLER GÖZALTINA ALINMIŞ, HIRSIZLIK OLAYININ ÜÇÜNÇÜ ŞÜPHELİSİ OLAN M.S.’Yİ YAKALAMA ÇALIŞMALARI DEVAM ETMEKTEDİR. ÇALINAN BUZAĞI BULUNARAK SAHİBİ H.B. İSİMLİ VATANDAŞIMIZA TESLİM EDİLMİŞTİR.

4.GÖZALTINA ALINAN 2 (İKİ) ŞÜPHELİ ADLİ MAKAMLARA SEVK EDİLMİŞ, 2 (İKİ) ŞÜPHELİ MAHKEME TARAFINDAN TUTUKLANARAK CEZAEVİNE KONMUŞTUR.

5.HALKIMIZIN HUZUR VE GÜVENLİĞİNİN SAĞLANMASI MAKSADIYLA HER TÜRLÜ SUÇLA MÜCADELE KAPSAMINDA YÜRÜTÜLEN ÇALIŞMALARA ARALIKSIZ OLARAK DEVAM EDİLMEKTEDİR

KAMUOYUNA SAYGIYLA DUYURULUR.        YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x