Kadının En Büyük Düşmanı Hep Kadındır

Kadının En Büyük Düşmanı Hep Kadındır

Merve Boluğur'un kendisi ile ilgili sözlerinden sonra yeni bir paylaşımda bulunan Işın Karaca, "Ağızından çıkanı kulağın duysun ve her sözünü iyi tart! Lütfen artık benim fotoğraflarımı paylaşma! Özrün kabahatinden büyük. Kadının en büyük düşmanı hep kadındır" dedi...

22 Ocak 2021 - 13:53 - Güncelleme: 22 Ocak 2021 - 14:24

Işın Karaca, oyuncu Merve Boluğur'un şarkıcılığa adım atmasından sonra "Bir sen eksiktin güzel kız!" mesajını paylaşmıştı. Ardından "Derdi benim zayıf olmam" dediği öne sürülen Boluğur, "Ben bütün kadınların kusursuz olduğunu düşünüyorum" ifadelerini kullanarak, hakkında çıkan iddiaları yalanlamıştı. Konuyla ilgili yeni bir paylaşımda bulunan Karaca, "Ağızından çıkanı kulağın duysun ve her sözünü iyi tart! Lütfen artık benim fotoğraflarımı paylaşma! Özrün kabahatinden büyük. Kadının en büyük düşmanı hep kadındır" dedi.


Şarkıcı Işın Karaca ile oyuncu Merve Boluğur arasındaki gerilim artıyor.

Boluğur'un "Sürprizimi açıklıyorum; yeni şarkım yolda" şeklindeki açıklamasından sonra Karaca, Instagram hesabından, "Çünkü müzik piyasasında bir sen eksiktin güzel kız!" mesajını yayınlamıştı.

Işın Karaca'nın bu sözlerinin ardından Boluğur'un yakın arkadaşlarına, "Zayıf kadınlara her zaman düşmandır. Derdi benim zayıf olmam" şeklinde sözler sarf ettiği öne sürülmüştü.

Çıkan haberlerin ardından söylentilere sosyal medya hesabından yanıt veren 33 yaşındaki oyuncu, Karaca'nın fotoğrafını yayınlamıştı. 

Merve Boluğur, gönderisine "Ben bütün kadınların kusursuz olduğunu düşünüyorum" notunu düşerek, hakkındaki iddiaları yalanlamıştı.

 

Konuyla ilgili yeni bir paylaşımda bulunan Karaca, şu ifadeleri kullandı:

Atalarımız şöyle buyurmuş; 'Büyük lokma ye, büyük söz söyleme.' İllaki konuşacaksan, ağızından çıkanı kulağın duysun ve her sözünü iyi tart! Bu iki kadın da benim...

Ben beni seviyorum, her şeklimle! Kapı kapı kilolarımı vermek için dolaştığım doğrudur. Yine aşırı bir kilolanmam olsa yine dolaşırdım, ayıp değil ki kilolu olmak ama ben dünyada var olan büyük bir başarı ile geldiğim noktaya geldim.

İlk ünlü olduğumda 20 sene önce 110 kiloydum. Bu ne demek biliyor musun güzel kız? Şişmandım ama ses aynı ses, kadın aynı kadın... Güzellik çok önemli bir kavram değil.

 

 

Kaynak: Haber Türk

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Deprem uzmanından korkutan İzmir uyarısı!
Deprem uzmanından korkutan İzmir uyarısı!
Soyer: “İzmir Türkiye’ye örnek bir tesis kazanacak”
Soyer: “İzmir Türkiye’ye örnek bir tesis kazanacak”