Kadir Şeker’in babası: ’Ben Kadir’i Türkiye’ye emanet...

Kadir Şeker’in babası: 'Ben Kadir’i Türkiye’ye emanet ettim artık'

Konya'da parkta bir kadına şiddet gösteren Özgür Duran'a müdahale ettiği sırada yaşanan boğuşmada şahsı kalbinden bıçaklayarak ölümüne neden olan 20 yaşındaki Kadir Şeker'in babası Cengiz Şeker, “Kadir Türkiye’nin meselesi haline geldi. Kadir Türkiye’nin çocuğu oldu. Ben Kadir’i Türkiye’ye emanet ettim artık. Türk milletinin evladı oldu Kadir” dedi.

11 Şubat 2020 - 16:46

Merkez Selçuklu ilçesi Kosova Mahallesi Yeni İstanbul Caddesi üzerindeki Pirireis Parkı'nda sevgilisine şiddet gösteren Özgür Duran'ı müdahale ettiği sırada yaşanan boğuşmada kalbinden bıçaklayarak ölümüne neden olan 20 yaşındaki Kadir Şeker'in babası Cengiz Şeker, oğlunun yaşadığı olayın memleketin ve ailesinin içini yaktığını söyledi.

“Kadir Türkiye'nin meselesi haline geldi"

Oğlunun vicdanlı bir çocuk olarak insanların vicdanlarına seslendiğini ifade eden baba Cengiz Şeker, “Dün de baro başkanımızın açıklamasını herkes gördü. Tertemiz bir çocuk olduğunu herkes söylüyor. Kadir Türkiye'nin meselesi haline geldi. Kadir Türkiye'nin çocuğu oldu. Ben Kadir'i Türkiye'ye emanet ettim artık. Türk milletinin evladı oldu Kadir. Kadir böyle bir yaraya parmak bastı. İnşallah hayır olur sonu hayıra döner. İnşallah böyle olaylar bir daha yaşanmaz. Bir an önce özgürlüğüne kavuşmasını bekliyoruz. Okuluna devam ederek tahsilini tamamlamasını istiyoruz, vatanına milletine hayırlı bir insan olmasını bekliyorum” dedi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Virüsten ölen kişi et aracında taşındı
Virüsten ölen kişi et aracında taşındı
Meteoroloji’den 5 bölge için sağanak yağış uyarısı!
Meteoroloji’den 5 bölge için sağanak yağış uyarısı!